SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Słodkie napoje a dieta

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1510

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 151
DrunkInCarbs
Pytanie z cyklu czy jak zjem chleb to się coś stanie?
Oczywiście że nie, tymbardziej że podajesz źródło tłuszczu jakim są orzechy które warto umiejscowić w diecie. Pomimo że nie są w formie pierwotnej a przerobione na masło nie świadczy to o tym że są złe.
Wliczaj wedle swojego zapotrzebowania i szamaj nawet codziennie w rozsądnej ilości.


Nie nie, tutaj nie chodzi o to, czy chleb mi zaszkodzi, bo jadam go regularnie ;p wiem ze akurat zytni razowy jest idealny, nigdy nie przepadalem za ciemnym pieczywem, jednak do tego sie przekonalem. Tutaj bardziej chodzi o same wheye i masla orzechowe, czy to moge raz na jakis czas skosztowac, jesli juz zakupilem, to szkoda zeby sie marnowalo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 624 Wiek 28 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2369
Ale powiedz mi czemu miałbyś nie móc? W czym upatrujesz negatyw w spożyciu tego produktu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 151
Tak prawde mowiac tylko w tym ze jest to slodkie, a musze go ograniczyc do minimum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 624 Wiek 28 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2369
A mogę wiedzieć skąd takie restrykcje co do słodkiego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 151
Tak, po prostu przez cale zycie wpieprzam slodkie, teraz jestem na diecie i chce wykluczyc slodycze z diety lub zejsc z nimi do minimum. Przestalem palic, przez to sporo przywalilo na wadze i generalnie jestem od slodyczy uzalezniony jak wlasnie kiedys od tych fajek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 624 Wiek 28 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2369
Jasne rozumiem, lepszą opcją będzie ograniczenie do minimum niż całkowita eliminacja. Przynajmniej nie będzie Cię tak ciągneło do tych produktów bo nadal będą w diecie i będziesz zaspokajał chęci na nie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 151
Myslalem zeby tez spozywac to raz na 2 lub 3 dni i max 30g wtedy. Ciezko jest tego nie zjesc calego od razu jest tak dobre swoja droga ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 624 Wiek 28 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2369
Wiem, dlatego unikam takich produktów ze względu że u mnie cięzko o umiar :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 151
No to jestesmy w podobnej sytuacji ;P temat supli tez w miare ogarniasz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 624 Wiek 28 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2369
A co chciałbyś wdrożyć do suplementacji?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak to obliczyć ?

Następny temat

Redu poszła łatwo a masa stoi w miejscu. Pomocy!

WHEY premium