SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Słabszy zarys klstki

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1291

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1767
Witam was forumowicze,chciałbym się was poradzić w jednej sprawie . Problem mój polega na tym ze moja klatka odbiega od innych partii które ćwiczę chodzi tu o wygląd dokładnie bo z siłą wydaje mi się ze jest ok,a różnica w wyglądzie pleców ,rąk a nawet brzucha ☺mi się podoba za to wygląd klatki wydaje się mi być beznadziejny.
Obecnie trenuje split em
1.wyciskanie klatki płasko 4-12, 10,10,8
2.wyć. hantle skos 4 12
3.rozpiętki 3x12
Czasem modyfikuje ilość powtórzeń a i technika tez jest dobra bo trenuje juz kilka klatki i skupiam się w każdym ćwiczeniu na tym.
Sprawa wygląda nieco inaczej kiedy robie cykl metodą shortgun opracowaną przez forumowicze Dudek wtedy widzę ze klata jest owiec bardziej nabita.
Proszę was o jakieś sugestie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6516 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777745
Musisz wiedzieć ile czego spożywasz bo w innym wypadku nie jesteś w stanie określić czy jesteś na dodatnim bilansie kalorycznym. Podstaw swój jeden przykładowey dzień do dziennika posiłków i będzie jasne.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Wstaw zdjęcie, bo możliwe, że przeramowałeś swoją piętę achillesa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 5637 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43870
ciezko powiedziec bo nic nie widzimy ;)

Doradca w dziale Alternatywna Droga
Instruktor Sportów Siłowych
Dietetyk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6516 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777745
Poza tym jaki masz aktualnie staż, że włączasz do swojego treningu tak zaawansowane metody jak shotgun?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1767
Trenowalem piłkę nożną od 11roku życia w wieku 18 lat zaczełem cwiczyc na siłowni teraz mam 24 lecz no nie zawsze z formą było tak jak bym chciał.Mam obecnie siłownie full wyposażoną i trzymam rowne posiłki o wyznaczonych porach i staram sie jeść co tylko zdrowe duzo warzyw owoców mięsko też wpadnie wydaje mi sie ze dość sporo jem lecz nie mogę obecnie przytyć w 6 miesiecy po tym jak zamieszkałem w anglii schudłem z 86kg na 75kg obecnie mam problem ze zlapaniem wiekszych wymiarów może przyczyna tkwi w złym treningu wlasnie prowsze o sugestie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6516 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777745
Ja bym tutaj upatrywał błędów w diecie. Może starasz się jeść dobrze jakościowo i ilościowo jednak trzeba by było przez jakiś okres czasu przysiąść do diety solidnie policzyć zapotrzebowanie i sprawdzić czy to tutaj nie ma błędu. Często wydaje nam się,że jemy sporo a jak się policzy dokładnie to się okazuje, że jemy nieco za mało.
Wrzuć kompletny trening i swoją dietę.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1767
Przedstawię jakiś dzień w którym chodzę do pracy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1767
Qpaa15
Przedstawię jakiś dzień w którym chodzę do pracy

5.00 płatki na mleku oraz garść orzechów
1 śniadanie w pracy omlet z 3 jajek z dodatkami albo z porcja białka w proszku
2 przerwa w pracy torba ryżu filet warzywa
Po powrocie do domu różnie zupa naleśniki albo jakiś zwykły obiad kartofle kurczak sałatka
Na kolacja zazwyczaj leci tuńczyk pieczywo jakieś warzywa
Godziny pokarmów 5-8-12-16-19 bo staram się 20.30-21 spać

Co do treningu 4 razy split duże partie 12-15 serii małe bieps triceps 3 ćwiczenia po 3 serie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1767
No i zdarzy się robić 2 x razy areo w tygodniu może odpuścić na jakiś czas robienie wgl i robienie treningu tylko pod mase
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 378 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12412
Ciężko z tej wypiski wywnioskować czy jesz 1500 kalorii czy 3000 (a w to wątpie)
Najlepiej by było gdybyś się trochę do niej przysiadł i policzył bo bez tego to jak wróżenie z fusów
http://potreningu.pl/calculators/calories
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1767
No a mi ciężko powiedzieć ile jem kcal w ciągu dnia bo wagi nie mam a jak wyjdę z domu o 5 rano to wracam przed 17 do tego trening wiec ciężko troche
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening do oceny

Następny temat

fbw czy coś zmienić?

WHEY premium