SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sól fizjologiczna Vs woda bakteriostatyczna

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 55451

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94784 Napisanych postów 364789 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670090
nijak ma się to do rzeczywistości,bo w soli trzymałem po 4 tyg hcg i działało bez zarzutu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 862 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 70525
Dokladnie jak wyzej:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3016 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 40954
Kolega trzymał 6 tyg hcg i tez śmigało bez zarzutu

Z każdym dniem kilka milimetrów więcej i więcej... i to najbardziej cieszy.

ON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 620 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 41512
A dostaliście wodę bakteriostatyczną w aptece? Ja pytałem i aptekarz nie miał pojęcia o czym mówię, i nie miał czegoś taki w bazie danych. > ? ? ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3016 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 40954
Bo w PL niema.

Z każdym dniem kilka milimetrów więcej i więcej... i to najbardziej cieszy.

ON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 862 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 70525
Szukaj na angielskich stronach. Tam jest i wysylaja do polski
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Wodę bakteriostatyczną się używa jak się ma wątpliwości co do sterylności rozpuszczanej substancji, np. przerabianie tabletek albo proch z niewiadomego pochodzenia. Sól fizjologiczna ma podobne ciśnienie osmotyczne do tkanek ciała, dlatego przy podaniu domięśniowym w ogóle nie boli, natomiast zwykła woda (Aqua Pro Injection) urywa dupsko. Sól fizjologiczna również nie powoduje hemolizy erytrocytów przy podaniu dożylnym, ale to można pominąć.

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 485 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9334
HCG to inna sprawa. Ja pisalem o GH i IGF chociazby. Wszystkie gh w gotowych rozrobionych kartridzach bazuja wlasnie na wodzie bakteriostatycznej, a nie soli fiz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Renesans
Zatem kupie wode do iniekcji zeby nie marnowac przypadkiem drogiego towaru.


to nie chodzi o marnowanie towaru bo towar bedzie dzialal w tym i w tym tak samo i tak samo dlugo,
chodzi o to ze w soli latwiej namnoza sie drobnoustroje, w woadzie bac dzieje sie to wolniej, ale w praktyce nie ma to znaczenia tym bardziej ze te sprawy trzyma sie w lodowce
ja wbijalem ghrp po 6miesiacach rozrabiane w soli i wszytsko git
1

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1514 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26532
Panowie mam pytanko odnośnie hcg, Ile może leżeć w lodówce rozrobione, czy robiąc zastrzyk insulinówkami zostawiacie również bąbelek w strzykawce żeby nic sie nie zmarnowało?? Aha i czy hcg wystarczy że dostanie sie pod skóre, bo tam przecież jest warstwa tłuszczyku. Czy to nie przeszkadza??

Życie zaczyna sie po 40-stce w pier*****m bicepsie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

h drol vs m drol

Następny temat

Cyklon masa

WHEY premium