SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rzeźba brzucha

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 512

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Hubert81 z działu Trening dla zaawansowanych.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 350
Zastanawiam się jaki trening przyjąć, by wyrzeźbić mięśnie brzucha. Słyszałem różne podzielone opinie na temat a6w i abs. Mięśnie brzucha mam silne, ale przykryte warstwą tłuszczu, więc nie zbyt widoczne. Mam 17 lat, wzrost 185cm i ważę 93kg. Zastanawiam się też jaką dietę przyjąć. Czekam na odpowiedź.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Sam sobie odpowiedziałeś. "Rzeźba" czy "kaloryfer" nie biorą się z nieskończonej ilości ćwiczeń tylko z niskiego BF. Wymienione przez Ciebie treningi kiepsko się sprawdzają. Lepiej ćwiczyć brzuch jak każdy mięsień 2 do 3 razy na tydzień. A wracając do meritum to dieta redukcyjna i areoby.

OnGear

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na Masę, Pomocy

Następny temat

Ćwiczenia, trening na Masę, Help

WHEY premium