SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rzeźba, 13 lat

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2508

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 127 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1128
Witam, mam 13 lat, od 8 miesięcy na siłowni robię masę, trochę sie już umasowało, zamierzam masować do marca, a potem przejść na redukcję, bo troche poszło mi w brzuch..

Czy mogę w moim wieku stosować tą dietę ? : http://portal.abczdrowie.pl/dieta-dla-nastolatkow


Czy po prostu jeść normalnie i robić aeroby?

Zmieniony przez - BartiXeR w dniu 2013-02-14 19:27:23
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3754 Wiek 6 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49667
wiek w profilu 16 lat, tu piszesz ze 13 lat, daj foto, wypełnij ankiete, dla Ciebie zadnej diety, jedynie wskazowke zywieniowe i zdrowe odzywianie, a ta siłownia to pod okiem doświadczonego instruktora? jak nie, to nie powinieneś ćwiczyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
zacznij zdrowo się odżywiać i ćwicz wyłącznie z obciążeniem własnego ciała w tym wieku to wystarczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 127 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1128
Nie chciałbym rezygnować z siłki, bo są wyraźne przyrosty..
16 lat, bo większość pytań zadaję dla brata, tu jednak pytam o mnie. Ćwiczę pod okiem brata oczywiście, ona ma staż 5 lat, ja narazie 8 miesięcy . Jak narazie to mam tak ; Waga: 45 KG, wzrost 160 cm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3754 Wiek 6 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49667
cała ankieta, siłownia nie jest dla Ciebie, zwłaszcza że nie ćwiczysz do okiem kogoś doświadczonego, przestań bo sobie zrobisz krzywde
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
j.w masz dopiero 13 lat przyjdzie czas i na siłownię.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 127 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1128
Czytałem gdzieś na forum, że siłka od 14 lat, rok chyba takiej różnicy nie zrobi ? :) Ćwiczę już 8 miesięcy i rosnę zarówno w mięśniach jak i ogólnie we wzroście. Wskazówki żywieniowe cały czas stosuję . To jak z tą redukcją? Same aeroby i normalne jedzenie, czy jakaś dietka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wystarczy Ci 10 wskazówek i aeroby typu piłka nożna/basen etc.
pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 127 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1128
A jak polecacie z tą siłką - mogę? Mam 8 miesięczny staż i ćwiczę na naprawde małych ciężarach..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja bym Ci powiedział 10 wskazówek żywieniowych + trening domatora + basen + jakiś sport zespołowy (np. piłka nożna, koszykówka".
Ale to twoja sprawa.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak polepszyć rezultaty treningu 13 lat, trening na siłowni.

Następny temat

Dieta redukcyjna do sprawdzenia

WHEY premium