SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rytm Bałuty/Rytm Retkinia

temat działu:

Informator ŁÓDZKI

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4199

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
Panowie, potrzebna mi opinia o tych 2 klubach
Rytmie na balutach i na retce
konkretna i w miare swieza, nie sprzed lat
ogolnie klub, sprzet, instruktorzy, recepcja, ceny, atmosfera- kazde z tych kolejno

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 290 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 588
do niczego ten rytm na bałutach, nawet dla kobiet,
nie ma ani jednej bieżni, jest tłoczno, ciasno i generalnie dziwnie jakos

pierwsze wejscie gratis

Jeśli Ci pomogłam SOG-nij mnie :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 610
ceny, fotki itd na stronie rytmu (www.rytm.pl)... Generalnie bywa tam tłoczno, sprzęt jest całkiem znośny i jest wszystko co potrzeba, atmosfera bardzo sympatyczna... no nie wiem co tu jeszcze dodać... jak będa konkretne pytania to moge pomóc... chodzę do Rytmu na retkinie. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11093
Jeżeli mieszkasz na bałutach to masz do wyboru tylko rajską i rytm. Na rytmie brakuje wielu sprzętów i nikt nie zamierza tego zmieniać, ćwiczą chudzi kolesie w koszulkach na ramiączkach i prężą swoje chude łapy przed lustrem. Ale ja tam chodzę i mam przy okazji dobry ubaw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 97 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2249
ja chodziłem do rytmu na bałutach, wszystko było by fajnie,sprzęt ok chociaż mało i siłownia jeśli chodzi o powierzchnie to mała po 16 jak wszyscy z pracy przyjdą to jest naprawde tłoczno i trzeba czekac, dlatego wróciłem na stare smiecie Maradonna :) i na balutach wiekszy jest wybor silowni a nie rytm i rajska to tak woli jasności:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11093
NApisałbyś gdzie się mieszczą?? chętnie bym odwiedził jakieś nowe miejsce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 97 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2249
maradona lagiewnicka 118 pod biblioteka w pawilonach, na promyku czyli basen promienistych, w tkkf-ie na ul. wspolnej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 384
Jest też siłownia na Wielkopolskiej w pawilonie Świt (przedłużenie Lutomierskiej po 2 stronie włókniarzy) Dobra jesli ktoś lubi wolne ciężary i klimat starych klamotów:)sprzętu dużo i cena tez ok - 60 za miesiąc bez limitu pn-pt od9 do 9, sob do 15.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10
a na korejs z tych siłowni są instruktorzy którzy mogli by poradzić początkującemu ?? bo z tego co wiem to nie ma i trzeba sobie samemu radzić

shugo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 177 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5321
w rytmach są istruktorzy ale sprzetu mało, hantli to juz wogole 10 na krzyż. na rajskiej jak pogadasz z prezesem to tez ci pomoże
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
nie gadaj ze w rytmie na retkini jest malo sprzetu
na zgierskiej oprocz hantli skreconych na stale doszly teraz regulowane, wiec tez imo ok jest
a instruktorzy Ci pomoga

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 177 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5321
mówiłem o Bałutach :) w porównaniu z rajską to bida :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Gdzie jest sekcja Futsalu?

Następny temat

Z Bodym,do świetnej sylwetki!

WHEY premium