SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ryba mrożona ile g bez glazury

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9879

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 331 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3986
Przewaznie kupuje rybe mrozona paczkowana lub taka mrozona na wage np. w Auchanie. i tu moje pytanie ile moze miec 100g ZAMROZONEJ ryby białka?

glupot nie ma co gadac, z dala trzymac od ploty, nie ma co opowiadac, plota to efekt glupoty

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 144 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 365
U mnie taniej, filet kurczaka 15,99, mintaj 5,99 ofkoz w promocji i można kupić 5kg na osobe jak za komuny

Zmieniony przez - hanna23 w dniu 2012-09-21 02:27:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tyle samo co 100g swieżej ryby
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 331 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3986
no ale przecież w skład 100g mrożonej wchodzi jeszcze zamrożona woda...

glupot nie ma co gadac, z dala trzymac od ploty, nie ma co opowiadac, plota to efekt glupoty

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 390 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6418
odmroź sobie rybe i sprawdz ile waży - zaden problem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 331 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3986
nikt nie wie naprawde? :P tylko ja mam w diecie filety z mrozonek ?

glupot nie ma co gadac, z dala trzymac od ploty, nie ma co opowiadac, plota to efekt glupoty

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 390 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6418
ja przed chwilą jadłem fileta - najpierw go odmroziłem,nastepnie zważyłem i na patelnie.
co do różnicy to może z 10g wiecej bedzie miała zamrożona
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 274 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 113725
dlatego lepiej kupowac te pakowane w hipermarketach, na opakowaniu masz podany % glazury, bywa ze jest to i 25% produktu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1540
Na rybach zamrożonych paczkowanych zazwyczaj jest podane B/T/W, więc nie ma problemu. Jeśli nie ma powinno pisać ile glazury np. 25%. Obliczasz te 25% masy mrożonki, odejmujesz i masz masę ryby bez lodu. Potem wystarczy podzielić tak aby otrzymać 100 g i gotowe. W niektórych supermarketach też jest podany przy rybach leżących luzem poziom glazury.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
jeśli kupujemy w foliach pisze ile glaury jeśli natomiast pojedyńcze płaty nie

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 144 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 365
to co piszą w sklepie to jedno, to co w rzeczywistości to drugie, też często jem mintaja który ma prawie tyle białka co kurczak czyli 18-19g/100g, kupiłam wczoraj i filet który ważył zamrożony 198g po odmrożeniu ważył 106g więc ile było glazury? ano prawie 50% czyli za kazdy kilogram ryby placimy x2, np 15zl/kg mintaja i 15zl/kg wody

Zmieniony przez - hanna23 w dniu 2012-09-21 00:45:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 290 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7197
Zgadza sie. Ryby mrozone waza w rzeczywistoci polowe tego, co kupujemy. Wychodzi to nadal drozej od kurczaka. Sprawdzalem i ryby sa niestety drozsze od miesa.

Wyjmujesz kilogram ryby, a na patelni zostaje tyle, co jeden duzy kotlet z piersi.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta domowa - czy jest ok?

Następny temat

dieta na redukcje (potrzeba malej pomocy)

WHEY premium