SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rutkowski w Iraku

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4158

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 516 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10479
"Irak: Rutkowski znalazł rakiety typu Roland



Siedem rakiet typu Roland oraz amunicję i pociski artyleryjskie odnalazł na złomowisku koło Bagdadu znajdujący się w Iraku poseł-detektyw Krzysztof Rutkowski - poinformowała w komunikacie asystentka posła, Monika Chmielnicka.

Na znalezisko detektyw natrafił sprawdzając informacje, iż na złomowisku oddalonym o około 10 kilometrów od Bagdadu znajdują się rakiety, dwie wyrzutnie rakietowe oraz kilkaset sztuk amunicji, które nadają się do wykorzystanie w działaniach partyzanckich i terrorystycznych.

"Zostało znalezionych siedem sztuk rakiet typu Roland, które zostały zidentyfikowane przez detektywa i jego pracownika na podstawie zdjętych tabliczek znamionowych oraz numerów seryjnych - jako wyprodukowane w latach 1983-85. W okolicach złomowiska wykopano także skład amunicji oraz pociski artyleryjskie" - poinformowała Chmielnicka.

Dodała, że w czwartek detektyw poinformował o znalezisku polską ambasadę w Bagdadzie oraz sztab wojsk amerykańskich w Iraku.

Francusko-niemieckie pociski Roland to nowoczesne przeciwlotnicze rakiety kierowane bliskiego zasięgu. Wystrzelone z wyrzutni mogą strącić samolot oddalony o sześć kilometrów.

Wojska koalicji od kilku tygodni odkupują od Irakijczyków rakiety przeciwlotnicze na mocy zarządzenia dowódcy sił koalicyjnych w Iraku, generała Ricardo Sancheza."

Powiedzcie czy rakiety wyprodukowane 20 lat temu można uznać za nowoczesne ? :-%



Pozdrawiam !!!

https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img] SFD FIGHT CLUB SFD FIGHT CLUB SFD FIGHT CLUB [img]../../buziaki/29.gif" alt="" />

Pozdrawiam !!!

SFD FIGHT CLUB

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 5607 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18948
dla mnie robi z siebie d****a


https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img]SFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUB[img]../../buziaki/29.gif" alt="" />
bezapelacyjnie zakochana w MUTHAFU.CKAZZ PRIVAT OCHRONA AFENIS GANG
clubbing.pff crew
oraz łojesooooCzy Avenis to jedna z tych stukniętych feministek, kobieta bokser, kominiarz itd....kotek kotek kotek kotek

AF(ocalyps)E Now!!!!
SFD FIGHT CLUB
BOGINI AFE vs KSIĄŻĘ CIEMNOŚI-------------> 8 : 5

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1299 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3827
Nie musi robić...

https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img]SFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUBSFD FIGHT CLUB[img]../../buziaki/29.gif" alt="" />


to kultura,z którą utożsamiam się i trwam w tym, moi ludzie,muzyka i blanty...


Strona klubowa- https://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=37&topic_id=91981

Pionek w <<<SFD FIGHT CLUB>>>

...Nie tak dawno jeszcze w tym co robię byłem leszczem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
Ja to odswieze...
uwazacie, ze Rutkowski rzeczywiscie jest taki dobry, na jakiego kreuje go TVN? Czy to po prostu sprytny zabieg rezyserski?
Super detektyw...posel...nie wiem, co o tym mysleć...
a po co on do tego Iraku jechal, to nie wiem naprawde...

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2908 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 24391
na pewno w TVN'ie troche koloryzuja ale wiadomo im chodzi o ogladalnosc. A rutkowski moze i jest dobrym detektywem ale mysle ze teraz juz bardziej stal sie showmanem niz profesjonalista. No i czasem smiesza mnie jego wywiady jak opowiada jak to bil sie z nozownikiem czy chwalil sie ze przymknal strasznie grozna mafie .

A do iraku pojechal zeby o nim mowili bo przeciez to ze znalaz jakies dwie rakiety to zaden sukces, codziennie znajduja takie sklady broni.

ogolnie mam mieszane uczucia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
No wlasnie, to odnalezienie amunicji bylo smieszne...tegio złomu tam pełno leży.

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 985 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8743
Przeciez te jego akcje w "Detektywie" to smiech na sali, jak dla mnie to on jest dupa nie detektyw.

You Can Run, But You'll Just Die Tired!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to wszystko jest udawane !! pod telewizje żeby ludzie mieli co oglądać bo się droga do gawiazd konczy !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 516 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10479
Słusznie prawicie

Pozdrawiam !!!

SFD FIGHT CLUB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
W tym programie "Detektyw" zycie czlowieka uprwiajacego ten zawod wygląda jak jakis fil akcji...a tak naprawde ci ludzie czesto zyja po prostu ze sledzenia małżonkow podejrzewanych o zdrade(kiedys czytalem wywiad z "nie medialnym" detektywem, ktory twierdzil ze to wiekszosc zlecen polega wlasnie na tym...)
A z tym Irakiem to odwalili...przyjezdza Rutkowski, znajduje jakas amunicje...zabieraja go na patrol jak wojskowego...nie wiem czy TVN tak to upieksza, czy rzeczywiscie mozna sobie pojechac, dostac bron i popatrolować troche z wojskowymi...

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2908 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 24391
jezeli sie nie myle to tak wogole w polsce nie ma takiego zawodu jak detektyw

ostatnio pod moim blokiem dziala jakis "detektyw" ale sie*****owo kamufluje bo juz ze 3 razy go w samochodzie z aparatem widzialem jak robi foty

"nie wiem czy TVN tak to upieksza, czy rzeczywiscie mozna sobie pojechac, dostac bron i popatrolować troche z wojskowymi"
nie wiem, obawiam sie ze to niekompetencja polskich dowodcow w iraku ktorzy mu pozwalaja na takie akcje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kyokushin -pierwsze treningi

Następny temat

Wywiad z Darkiem po walce

WHEY premium