SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wywiad z Darkiem po walce

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1033

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


DARIUSZ MICHALCZEWSKI nie ma czasu na rozpamiętywanie porażki z Julio Gonzalezem. Od poniedziałku jest w ruchu i ma mnóstwo zajęć. We wtorek był w Berlinie, podczas telewizyjnego talk-show w ARD. W środę gościł w polskim Gubinie i niemieckim Gubenie, gdzie patronuję akcji "Równe szanse". Tak nazywa się jego fundacja, która ma zbliżyć młodzież do hal sportowych. Co jednak z jego przyszłością sportową Tygrysa?

- Wspomniałeś, że nie wiąże cię już kontrakt z Klausem-Peterem Kohlem i możesz pójść do najlepszego z promotorów - Dona Kinga...

- Powiedziałem - w trybie przypuszczającym. Naprawdę nie wiem jeszcze, co zrobię.

- Przejrzałem dość dokładnie "stajnię" Kinga. Nie ma w niej ani jednego boksera wagi półciężkiej. Byłbyś jedynym!

- Jeśli pójdę do Dona Kinga, to raczej nie po to, żeby wypełniać luki. Potrzebna mi będzie oferta dwóch, trzech dobrych walk, które on mógłby zorganizować. Ale nie odrzucę też żadnej innej propozycji, którą uznam za ciekawą. Nie skreślam więc starań Klausa-Petera Kohla, jeśli będzie życzliwy.

- Nie odrzucasz zatem chęci kontynuowania kariery?

- Wszystko jest naprawdę możliwe.

- Czy wiesz, że Julio Gonzalez zaczynał w USA - jako meksykański imigrant - od sprzedaży cebuli po dolarze za woreczek?

- Ja w Niemczech też jadałem suchy chleb i makaron bez dodatków, bo nie było mnie stać nawet na sos.

Rozmawiał

MAREK SERAFIN

"Nie narzekam chociaz jestem nizszy niz Cleant Eastwood, chociaz nigdy nie dolacze do grona kulturystow, chociaz nie znam setek przyslow. Nie narzekam, bo fruzie wola optymistow!" [Lona]
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rutkowski w Iraku

Następny temat

Jaki kask do teakwondo??

WHEY premium