SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rozstępy i katabolizm.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2284

Formularz - Proszę o pomoc

Zdjęcie sylwetki (mile widziane)

...

Wiek

17

Waga

63

Wzrost

171

Staż treningowy

6 miesięcy

Obwód pasa

...

Obwód klatki piersiowej

86

Obwód uda

...

Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często)

piłka nożna

Ograniczenia żywieniowe (uczulenia, choroby)

brak

Stan zdrowia

zdrowy

Stosowane wcześniej diety (rozklad białko/ węglowodany/ tłuszcze)

nic

Wrażliwość na stymulanty

brak

Możliwosci finansowe

20-30zł

Cel/problem/opis

problem w poscie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Do mojego wzrostu i wagi uda mam nieproporcjonalne do reszty ciała.
Znaczy są większe niż powinne być tak mi się wydaje.

Odpowiedzcie mi na moje pytania proszę.

Zmieniony przez - michacz17 w dniu 2012-09-18 19:44:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Jesteś chudy, nogi też masz chude. Weź się za porządne jedzenie i doczytaj o treningu, po 8seriami po tysioncpincet powtórzeń, to robienia masy na pewno nie wesprzesz.

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Nie no, plan ma elegancki- codziennie 2 ćwiczenia na klatkę, 1 na biceps i 1 na triceps. Nie wiem czego się czepiasz ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak na razie to po mnie jeździcie nie pomagacie.

Czy jestem chudy to bym nie powiedział bo wyglądam normalnie a w wieku 17 lat nie mogę mieć 60cm w bicepsie i 2 metry w udzie po prostu nie jestem chudy nie jestem gruby jestem normalny.

Napiszcie mi czy dobrym rozwiązaniem będzie ćwiczyć 3 razy w tygodniu co z tym katabolizmem?

Ps. Pandarek tak napisałeś że nie wiem czy dobrze czy źle ale chyba źle tak to odebrałem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale PanDarek Ci już odpowiedział. Do poprawy. Katabolizmem się nie przejmuj - jeśli trening będzie odpowiedni, odżywianie dobre to nie ma tego tematu.
Ale popraw ten trening bo jest kiepsko.
I rób nogi.
Za dużo polegasz na własnym ego niżeli na podpowiedziach osób mających większe doświadczenie i wiedzę
Czytaj
https://www.sfd.pl/######_Najważniejsze_tematy_dla_JUNIOR_a_!!!!!_######-t834427.html
pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7516 Napisanych postów 49525 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385528
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tematy junior czytałem wcześniej a to co wysłał rutkow teraz przeczytałem parę z nich i wywnioskowałem że nie byłoby najgorzej jeśli ćwiczył bym tak:

Poniedziałek:
ilość seri/ilość powtórzeń

wyciskanie leżąc /8/12
uginanie ramion stojąc /8/10
triceps /4/16

Środa:
skos górny /6/12
skos dolny /6/12
uginanie ramion stojąc 8/10
triceps /4/16

Czwartek:
wyciskanie leżąc /8/12
uginanie ramion stojąc /8/10
triceps /4/16

Co o tym sądzicie?

Nóg nie chcę robić kiedyś robiłem nogi i sądzę że na razie nie są potrzebne co nie oznacza że nie będę ich robił gdy podrośnie trochę góra zacznę robić nogi.

A napisaliście żeby nie przejmować się katabolizmem, a dlaczego? ja jestem zmartwiony obniżeniem sprawności :/

Ps. Tricpes robię kładąc nogi na murek ręce po przeciwnej stronie nóg na murku i dupsko w dół i w górę ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Bo jesteś kretynem nie umiejącym czytać ze zrozumieniem i przetrenowujesz sobie swoją wątłą klateczkę. Żadnego katabolizmu tu nie ma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pandarek przesadzasz. Chłopak nie rozumie ale nie jest kretynem, masz swoje zdanie i to szanujemy ale przesadzasz.
Michacz weź wejdź w link z podwieszonych:
https://www.sfd.pl/######_Najważniejsze_tematy_dla_JUNIOR_a_!!!!!_######-t834427.html
I następnie:
https://www.sfd.pl/[ART]_Układamy_własny_plan_treningowy-t526315.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Matko Tereso- on już czytał te linki i rzekomo na ich podstawie sklecił "nowy" plan

michacz17
Tematy junior czytałem wcześniej a to co wysłał rutkow teraz przeczytałem parę z nich i wywnioskowałem że nie byłoby najgorzej jeśli ćwiczył bym tak:

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wybór suplementów

Następny temat

ODCHUDZANIE

WHEY premium