SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rozmowy w toku- goście z siłowni

temat działu:

Robert Burneika - Hardcorowy Koksu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 14796

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 1126 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26840
zazdroscicie im hehehehehe obejrzalem tego pierwszego kolesia bo normalny, ale potem juz nie moglem i wylaczylem, telewizja oglupia masakra.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Wiek 26 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6424
Ten 2 typ rozwalił system
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 359 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3491
1 i 3 w sumie spoko, widać że nie op*****lali się. Ale 2 i 4 to jakaś masakra, nie wiem kto dobierał tych kolesi ale ta osoba to jakiś d****. Wyglądają jakby siłowni na oczy nie widzieli. 170kg w rwaniu? haha. 1 i 3 pewnie w myślach powtarzali "ja p******e".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 319 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6401
Najbardziej mnie rozwalił ten zalany z cyckami jak gino. Mógł założyć jakąś koszulkę żeby biceps tylko pokazać dobrze i tyle.. nie wiem po co on bez koszulki wchodził. A komandos.. 170 w podrzucie. To niech na Olimpiadę leci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Jak dla mnie wszyscy są żałośni. Pierwszy jako tako daje radę, ale tak reszta to porażka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1017
Też oglądałem... W sumie jest w tym nawiązanie do głośnego filmu "Teddy bear". Tylko, jeśli mówimy o chłopakach z siłowni, czemu nie pojawił się np. Irek Kuraś ? Podobno nie ma partnerki, a z niego jest prawdziwy "Misiek" (83 cm udo, 55 cm bic) a nie jakiś zalany gość, co komandosem chce być, a na moje oko odpadnie na pierwszej przeszkodzie na torze przeszkód.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 788
jak dobrze pamietam to komandos mówil ze 140 w rwaniu bierze a nie 170, sylwetka goscia j**ie system koleś wyglada jakby chodził na siłownie tlyko w pierwsze piatki miesiaca p******i jescze ze diete czyma jakiś granulad wpierdziela
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
140 w rwaniu ale w podrzucie 170
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3163
Są podstawieni - spoko. Ale później ludzie w TV to ogladaja i sobie wyrabiają opinie na temat "koksów".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12059 Napisanych postów 160497 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234597
no tak jest niestety i stereotypy krążą dalej, ze kulturysta=glupek, bo zawsze cos co sie wyroznia jest przewaznie krytykowane.
ale sral to pies

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie do Michała - co na pryszcze?

Następny temat

Hardkorowy Koksu -Hardkorowy T-shirt?

WHEY premium