SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rozkład treningów

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1418

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 41 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 248
Czy rozkładając swój plan treningowy (4 dni) na taki, że w piątek, sobotę i niedzielę bym chodził plus jeden dzień w międzyczasie, różni się czymkolwiek w efektach lub czymkolwiek innym znaczącym niżeli miałbym chodzić np. co drugi dzień? Pytam się, bo takie dni akurat mi pasują plus znalazłbym jedno wolne popołudnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9051 Napisanych postów 82733 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699766
Witam , jeżeli odpowiednio ułożysz plan treningowy to napewno nie będzie miało to większego znaczenia .Nie podałeś wystarczających informacji o sobie . Zakładam ,że jesteś osoba doświadczona z odpowiednim stażem treningowym. Jeżeli masz do dyspozycji 4 dni treningowe i jesteś osobą zaawansowaną mającą podstawy w zakresie ćwiczeń i stawiających przede wszystkim na rozwój masy mięśniowej najbardziej optymalnym wyborem będzie trening SPLIT obejmujący maksymalnie trzy grupy mięśniowe podczas jednej sesji treningowej. Trening dzielony to trening typowo ukierunkowany pod budowę mięśni. Oczywiście priorytetowa kwestia tutaj to odżywianie .Konkretna partia mięśniowa powinna być trenowana raz w tygodniu. Najlepszym rozwiązaniem byłoby ułożenie dwóch dni treningowych, po których nastąpi dzień regeneracji, następnie kolejne dwa dni treningowe. Jednak nie masz takiej możliwości wiec zrobisz trzy dni treningowe .Przykład: ćwiczysz –,piątek, sobota, niedziela – poniedziałek ,wtorek - regeneracja, środa -trening , czwartek - regeneracja . Oczywiście możesz te dni modyfikować .
Polecamy również: Split: Jaki trening dzielony wybrać i dlaczego?




Zmieniony przez - flex1976 w dniu 2020-09-03 21:22:36
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Usunięty przez flex1976 za pkt 1 regulaminu
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9051 Napisanych postów 82733 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699766
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 41 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 248
Właśnie mój staż się zaczął dopiero na tych wakacjach (2 miesiące). Musiałem zmienić siłownię, więc mam 1,5 tygodnia przerwy i rozmyslam nad planem. Aktualnie robiłem FBW i chciałbym przy tym zostać na razie. Trochę danych (pomiarowych) jest na moim profilu. Wiek 17 lat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9051 Napisanych postów 82733 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699766
Jeżeli FBW to trenuj w systemie 3 dni treningowe . PT , ND i np WT
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ocena treningu

Następny temat

MAKRO NA REDUKCJI

WHEY premium