SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rowereks stacjonarny + dieta

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1942

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Koniu151 z działu Odchudzanie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 44
Mam 167 i ważę 51 kg. Chciałam troszkę wyrzeźbić sobie figurę, więc zaczęłam jeździć na rowerku 3/4 razy w tygodniu po 45 minut. Do tego zrezygnowałam ze słodyczy, fast foodów, nie jem późnym wieczorem,mam 4 posiłki dziennie, piję prze treningiem zieloną herbatę, zrezygnowałam z białego pieczywa, posiłki są mniejsze niż kiedyś.

Czy to wystarczy?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 331 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1847
To zrób sobie to na spokojnie jak będziesz miała czas i wrzuć z czasem ktoś ci odpowie

pozdr. ;)

Sog Please.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 331 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1847
Z czego ty chcesz rzezbic ? .. złap masy a potem się w to baw. rowerek to mało , zapisz się na siłkę , albo chociaż na początek na basen ..

Sog Please.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 44
Basen i siłowania odpadają. Możesz jaśniej odpisywać? Nie mam w głowie na ten temat dużej wiedzy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 331 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1847
Z twoich proporcji wynika że nie masz za bardzo masy mięśniowej którą możesz ładnie wy rzezbić , na twoim miejscu przybrał bym trochę na wadzę i dopiero potem robił areoby i ćw. na ich wyrzebienie

z samego bieganie nie wyrzezbisz całego ciała.

Sog Please.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 331 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1847
a po za tym napisałeś jezdzić na rowerku , to za mało ...

Sog Please.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 44
NapisAŁAŚ jak już coś :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 44
Nie wiem czy dobrze się wyraziłam. Chciałabym, żeby nogi, brzuch były bardziej jędrniejsze bez cellulitu..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 331 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1847
nie zauważyłem przepraszam ;) .. myślę że bieganie dało by lepszy efekt od tego rowerku .. zacznij biegać swobodnie bądz na bieżni , a jak już się upierasz na ten rowerek to na noc bądz jak wolisz rano nadczo. ;)

Sog Please.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 494 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12553
Zerknij też do działu Ladies.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 44
Wybaczam :) A to ja na męskim forum jakimś jestem? Biegać też mogę. Tylko bardziej mnie interesuje czy ta moja niby ,,dieta" jest ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 494 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12553
Oczywiście forum także dla płci pięknej a bieganie podobno nieźle wyrabia mięśnie brzucha. Co do diety to dobrze było by ją zobaczyć ...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TRENING W DOMU BEZ SPRZETU

Następny temat

Rowereks stacjonarny + moja dieta. Czy to coś da?

WHEY premium