SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rower.Co myslicie o moich wynikiach?

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8810

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 519
I dalej sobie pada deszcz. Nie moge się doczekać wiosny. Już mi się śnią te murki, chopki, schody. Ach... rozmarzyłem się. Zima dopiero się zaczęła a ja już po domu na rowerku coś kombinuje (w bloku).:) No nic trzba być cierpliwym i się modlić o wytrzymałość sąsiadów na wstrząsy.

Rower,to jest to co kocham.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4473 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18798
W dzien najwiecej 70 km po ostrych traskach lesnych i po polach (pojechalismy w lato z kuplami szukac miejscwek do downhill'u bo wszystko w oklicy juz przerobione , kanapki do plecaka , kielbasy , picie kasa itd... Na nastepny dzien nie czulem nog )
Najwieksza predkosc na kolazowce 72 km/h z gorki na wlasnym goralu nie wiem bo zepsulem licznik po 2 tyg .
Jakie jeszcze rekordy hmm , skok ze schodow takich ze jak stalem na dole to nie widzialem powierzchni po ktorej sie rozpedzalem czyyli z 1,80 .
Noi jeden szlif przed swietami jak mi rower na hopce zostal a ja wypadlem przez kierownice na snieg to przelecialem wtedy powietrzu ze 3-4 metry w powietrzu i wyladowalem telemarkiem na glowie (ale tak na serio to byla bardzo przyjemna gleba , nawet sie nie obilem ).

"Nie mozna mówić o Hitlerze ,że był głupkiem
Głupek nie zdobywa połowy świata" - Moj nauczyciel od historii.

" Życie jem jak Milkę ,
Bo wiem że jestem lśnieniem
I oka mgnieniem że będę wspomnieniem "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 8031 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28851
patriot fajne to hasło o hitlerze

Jeśli jesteś za utworzeniem nowego działu o nazwie Sporty Extramalne wejdź i zagłosuj https://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=1000&topic_id=40754

Pozdrawiam

Na www.sfd.pl od sierpnia 2001 roku!

--- To miejsce na Twoją reklamę---

Moderator:
-Sporty Extremalne-
-Rowery-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4473 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18798
No tez mi sie podobalo.
Fajnego mamy nauczyciela od historii . Dobrze wszystko tlumaczy i ma wlasnie taki sposob opowiadania .


"Nie mozna mówić o Hitlerze ,że był głupkiem
Głupek nie zdobywa połowy świata" - Moj nauczyciel od historii.

" Życie jem jak Milkę ,
Bo wiem że jestem lśnieniem
I oka mgnieniem że będę wspomnieniem "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 148 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2126
elO moze i troche jezdem spozniony ale co by sie nie pochwalic a wiec najwiecej przejechałem w ciągu dnia 135 km na czas sobie nie mierzyłem, ale tak norma jezdze 25-32 na zwyklym góralu;D co do prędkosci to najwiecej jechalem 71 km/h , jazda jak chu* , troche tak mi leciały łzy z oczów ale to nic z lotniska w kleszczowie(tzn przed kleszczowem jak kto kojarzy to niech tam jedzie i bije rekorda

Trening czyni mistrza a wiara czyni cuda.;)

Trening czyni mistrza a wiara czyni cuda.;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 588
Cześć !
Mieszkam w górach, więc mam możliwości. Tak więc mój rekord prędkości na rowerze wynosi 88.9km/h. Zrobiłem to dwa lata temu pod wieczór, a dokładna lokalizacja to zjazd z Czarnej Góry (taki kompleks wyciągów w Sudetach). Uprzedzając wszelkie pytania jak się jedzie z taką prędkością odpowiadam: normalnie, tylko drzewa i słupki szybciej się przesuwają i straszny szum w uszach. A co do odległości - max 156 km. dziennie. Drugą połowę (czyli 74 km) zrobiłem w ok. 2 h 40 minut, czyli średnia powyżej 27 km/h. Wszystko w terenie lekko górzystym. Nigdy później nie miałem już takiej formy. Dwa lata temu miałem 7000 km w roku. Teraz już tak nie szaleję...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 519
Witam ponownie.
To tak, mój rekord prędkości to jakieś 74km/h za tirem który chciał mi zwiać. Było to u mnie w mieście na głównej ulicy. Jeśli chodzi o ilość kilometrów zrobionych za jednym razem to będzie to około 110 km.
Macie stronke sklepu w kturym się zaopatrzam w sprzęt. http://www.mkbike.com.pl/ Naprawde polecam.

Rower,to jest to co kocham.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 306 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4838
Moj kumpel po 2 latach ma juz 15000 na liczniku. Ja po roku ze 2000. Dokladnie nie wiem bo gdzies mi sie licznik zapodzial. Jesli chodzi o pretkosc max to nie mam sie czym chwalic. Chyba cos kolo 60 km/h. Niewiele mniej mam po plaskim. Jak by autobusy szybciej jezdzily to pewnie bym przekroczyl te 60 km/h. Teraz jezdze z kumplem ktory generalnie nie schodzi ponizej 30km/h wiec sila rzeczy ja tez nie moge. Jak sa dobre warunki i nie ma wiatru to nie schodzi ponizej 40km/h.

I Herkules dupa, kiedy ludzi kupa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 287 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3081
Maverik a jezdzicie na kolażówkach? jaki masz rowerek?

Gdy warka sie leje każda laska się smieje!

Znam umiary ale mijam standarty...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 306 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4838
Na zwyklych goralach. Zazwyczaj szalejemy gdzies po miescie albo na trasach wylotowych. Mam treka 820.

I Herkules dupa, kiedy ludzi kupa.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Koszykówka - przepisy i informacje

Następny temat

wyskok

WHEY premium