SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rowek

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3104

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 39 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1118
Mam taki rowek w dolnej części klatki pierśiowej i chciałem się dowiedzieć czy da się to jakoś zlikwidować czy to racze niemożliwe.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28
tez to mam, ale mnie pocieszyslcie jak zobaczylem ta fotke z ta zapadnieta klata, bo moje to jest prawie niewidoczne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 228 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9206
Chyba chodzi o tzw "lejkowatą klatke". Jeśli o to chodzi, to raczej nic z tym nie zrobisz. Możesz jedynie popracować nad masą, to może to zredukujesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 39 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1118


jaśli przez lejkowatąklate masz namyśli coś takiego: http://pl.wikipedia.org/wiki/Klatka_piersiowa_lejkowata

to nie o tym mówię chodzi o to ze klata w środkowo-dolnej części mam taki trójkącik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9813 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 111035
jesli chodzi Ci o ten trojcakci pomiedzy dolna czescia miesniamipiersiowych to niczym szczegolnym sie nie wyrozniasz duzo osob ma tak czy da sie tego pozdbyc?? raczej nie ale mozesz nabrac wiecej masy ii mozliwe ze bedzie mniej widoczne(moge sie mylic) poczekaj az wypowie sie jakis spec.

pozytywny jak HIV

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 228 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9206
aaaaaaa taki "trójkącik" to ja też mam...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1566 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13352
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 138 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2527
ja też :D to sie kurzy mostek chyba nazywa (?) nie przejmuj sie tym :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 184 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6645
Mam dokladnie to samo. Nie ma czym sie przejmowac! Zobazccie na wyzej podanym linku, na wikipedii na zdjeciu wklesla klate:D to jest dopiero hardcore...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 39 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1118
"Zobazccie na wyzej podanym linku... to jest dopiero hardcore" NO
Dzięki za pocieszenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 138 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2527
no widzisz! uruchom pozytywne myslenie i ciesz sie z twgo co masz! pomyśl że mogłeś urodzić sie niepełnosprawny (bez rąk np) to zara ci sie zrobi weselej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 275 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3463
też to mam, może spróbuj popływać?

Zacznij dobrze, potem będzie Ci łatwiej.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Koszmar....Jak zacząć ??......

Następny temat

Trening dla zielonego 16-latka

WHEY premium