SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rowek na brzuchu

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2391

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 688 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15338
Witam,
od 3 lat ćwiczę regularnie brzuch, a od stycznia br. zacząłem regularny trening siłowy (trwał regularnie 3x w tygodniu do września). Do stycznia miałem wyrzeźbiony brzuch pod warstwą tłuszcz i wtedy kupiłem plan treningowy i dietkę na potreningu i zaczęły się przyzwoite ćwiczenia, jednakże w rezultacie zniknął mi rowek wzdłuż mięśni brzucha w pionie - tzn. mięśnie sprawiają wrażenie niemalże idealnie połączonych na środku, ale poziome przedziałki są bardzo dobrze wyczuwalne.

Co więc powinienem zrobić żeby mięśnie nabrały regularny i normalny kształt? Dodatkowo - jak można wyrzeźbić te skośne mięśnie na dole brzucha?

Z góry dzięki za odpowiedzi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 688 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15338
Rowerek był zamiast biegania jako trening aerobowy, notabene zamienione z biegania na rowerek przez Kamila.

I to też nie jest tak, że nie chcę masy bo mi spadły mięśnie bo nie mam czasu na mocne treningi, a mam taki organizm, że jak zacznę więcej jeść to będę gruby.

Zmieniony przez - Rafaeelloo w dniu 2013-12-08 17:49:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Musisz się pozbyć nadmiaru tłuszczu i tyle :) Co do kształtu mięśni - genetyki nie zmienisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49519 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385506
oprócz odpowiedniego treningu najbardziej pomocna jest odpowiednia dieta , ponieważ tak jak kolega wyzej napisał musisz sie pozbyć nadmiaru tłuszczu zeby odsłonić jak najbardziej mieśnie , a kształt ich masz przez cały czas taki sam i taki pozostanie , rowerek oczywiście sie przyda .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
No bo pewnie masz cel masa mięśniowa i masz diete na dodatnim bilansie , więc nie dziw się ze ci brzuch się zalał . Rób dalej mase chyba ze jest tragedia to napisz zeby ci diete na redukcję ułożył .

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7512 Napisanych postów 49519 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385506
dobrze by było jakbys zdjecie wrzucił bo pewnie jestes mega chudy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12039 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
poza tym co masz na mysli piszac wyrzezbiony brzuch pod warstwa tluszczu?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
No chłopak nie do końca rozumie co znaczy wyrzeźbiony mięsień :) pewnie chodzi mu ze masę mięśniową ma rozbudowaną .

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 688 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15338
Mam 167 cm wzrostu, ważę 56,4kg przy 72 cm w pasie, 96 w klacie (mięśnie spadły bo miałem 98), 29 cm w bicku. Kaloryfer zalany jest tłuszczem, ale jak widać po centrymetrach w pasie - nieszczególnie, jak docisnę palcami to wówczas czuć, że mięśnie mają bardzo fajny kształt.

Niestety, abonamentu na potreningu już nie mam, a moja dieta raczej polega na mniej więcej utrzymaniu obecnych mięśni niż jakimkolwiek ich rozwoju.

Zmieniony przez - Rafaeelloo w dniu 2013-12-08 16:52:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
No to analognicznie układasz dietę do tego co było i robisz masę ... Wiesz już co masz jeść poczytaj jeszcze najważniejsze tematy juniora budowanie masy mięśniowej i rób masę . Nie patrz na to ze nie ma kaloryfera bo ogólnie szczupły jesteś

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 688 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15338
Przy czym ja masy nie chciałem bo nie mam jak ćwiczyć (nie mam czasu na 3x w tygodniu po 2,5h na ćwiczenia), więc zależało mi jedynie na tym żeby (być może) w jakiś prosty sposób zrzucić te nadmiary na brzuchu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
A kto ci każe cwiczyć 2,5 h ??? Chcesz redukować tłuszcz ważąc 56 kg ? . No to czytaj o treningu domatora , i diecie redukcyjnej i robisz redukcję aż znikniesz :) . Najlepiej by było zdjęcia wrzucić .

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

16 lat, kilka pytań

Następny temat

Szybkie pytanie

WHEY premium