SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ronnie Coleman Pytanko

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3665

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1260 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 17192
jaja sobie robicie?? kogo niby kiedykolwiek zdyskwalifikowali w sm za doping?? tylko bez historii o Pudzianie z IFSĄ o co innego chodziło...

da saga continous

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1137 Wiek 47 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42872
On ma realnie 177-178cm, wiec troche za maly jak na czolowke.

In the warriors code
There's no surrender
[http://www.mypersonality.info/seba5000/]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 190 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2726
Dokładnie. Wzrost poniżej 190 cm przy strong man jest już barierą, która zdecydowanie utrudnia większość konkurencji.
Podam tutaj inny przykład: Denis Cyplenkov - zawodnik który z tego co wiem zrezygnował z udziału w strong man, ponieważ był stosunkowo niski. A warunki siłowe miał fenomenalne. Nawet wymiary robią wrażenie - w szczycie formy w bicepsie - 60 cm, przedramię 57 cm, innych wymiarów nie znam, bo wtedy trenował już armwrestling i nie były one zbyt istotne. A zawodnik w 2000 roku ważył 70 kg. W tej chwili jest to 140. Serwatka białkowa i banany?

Pomogłem Ci ? Kliknij ----------------------------->

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 574
metanabol + hmb + testosteron

CHCESZ ZE MNIE KPIC?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 190 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2726
Ale to hmb to pewnie musi być jakieś najpodlejsze? Bo to podobno mocna zabawka.

Pomogłem Ci ? Kliknij ----------------------------->

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 65
Kamilll piszez ze teraz wymiary nie istotne a w strong man istotny wymiar bicepsa.....Ronnie Coleman sto razy wiecej zarobił w kulturystyce niż pudzian a dobre jak piszecie że strong man nie bize tyle sterydów co kulturysta a wy jak to liczycie w kg buahaha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 904 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 32757
ten dzial powinien ogarnac jakis gosc bo jak sie tu wchodzi i czyta to co piszecie to rece opadaja :P nie ma żadnych kontroli nic a nic , nawet ms i me , wiec opamietajcie sie , co do tego kto ile bierze to zapewniam ze strongmani i tak nie biora duzo , tak sie sklada ze znam Irka, Roberta , i Tybka , Irek ma swoja strone jak i forum i możecie sie dowiedziec jak to wyglada od podszewki , ale wypowiadaja sie tam ludzie , którzy startowali i startuja , wiem nawet, ze cisna z sfd :P bo faktycznie jak czytam wiekzzosc postow na temat SM gosci , ktorzy nie maja z tym nic wspolnego to idzie sie dobrze posmiac :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

moj trening metodą5x5

Następny temat

Ważne Pytanie Lekko Atletyka

WHEY premium