SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytanko.

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1899

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 3579 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43326
Hej. Od jakiegos czasu interesuje mnie trojboj silowy i w zwiazku z tym mam takie pytanko. Czy cwiczac kazda grupe miesniowa raz w tygodniu bede mogl dobrze rozwinac sile? Czy moze lepiej trenowac czesciej? Pytanko moze glupie ale co tam.

Nie wiem kiedy, ale kiedys jeszcze o mnie uslyszycie...
Jestem SUCHAR i dobrze mi z tym
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 660 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16873
"wygral kilka mistrzostw i mu honor na to nie pozwala zeby cwiczyc z kims takim jak ja" wiesz musisz trochę inaczej podchodzić do sprawy a tak pozatym zwiększyć swoją samo ocenę. Każdy z nas na początku miał mierne wyniki . Pogadaj z nim a napewno zyskasz, napewno w jakimś stopniu Paweł jest obeznany w sprawach treningu, techniki wyknywania bojów możesz skorzystać z jego wiedzy uzyskując cenne wskazówki.
Chyba, któryś was ma jakieś poważne trudności z kontaktowaniem się z innymi osobami wtedy to jest istotny problem .
Ale mniejsza o to trening trójboju 3 dni podrząd jest nierealny ponieważ gdy nastąpi wejście w większe ciężary organizm nie zdąży sie zregenerować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 3579 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43326
Acha i mam taki problem: mieszkam w internacie i cwiczyc moge tylko przez piatek, sobote i niedziele . W zwiazku z tym nie wiem za bardzo jak sobie na te 3 dni ulozyc plan. Wiem ze troche przesrane tak 3 dni pod rzad ale za to mam 4 dni odpoczynku . Da sie cos wykombinowac?

Nie wiem kiedy, ale kiedys jeszcze o mnie uslyszycie...
Jestem SUCHAR i dobrze mi z tym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
Hmmmm

Nie widziałem jeszcze planu na TS 3dni pod rząd a potem 4 dni przerwy

1x w tyg grupa to za mało na siłówkę Aby wywołać efekt nadkompensacji w siadach i ciągach potrzeba minimum 3 treningów w ciągu 2 tygodni na daną grupę mięśniową
Ławkę minimum 2x w tygodniu


------------------------------
*Nie ma granic możliwości, są tylko bariery do przełamania*

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 3579 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43326
Ławka to jeszcze sie da wykombinowac 2 x w tygodniu. Ale martwy i siady odpadaja a to z takiego powodu ze w internacie mamy silownie ale jest tam tylko 1 duzy atlas i sztanga z laweczka. Sztanga zawsze jest zajeta przez Pawla Krasowskiego, moze znacie, wiec zostaje atlas. Ale zanim sie on rozgrzeje to moge kilka serii na klate zrobic, kolo 3-4 serie, a reszta to na atlasie.

Nie wiem kiedy, ale kiedys jeszcze o mnie uslyszycie...
Jestem SUCHAR i dobrze mi z tym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
Po pierwsze

Dlaczego nie możesz trenować razem z Pawłem na zmianę?


Po drugie

W jaki sposób Paweł trenuje TS skoro macie podobne ograniczenia?? (jak podejrzewam - skoro trenuje w internacie to chyba też tam razem z Tobą mieszka)



------------------------------
*Nie ma granic możliwości, są tylko bariery do przełamania*

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 3579 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43326
On nie ma ograniczen - zajmuje potrzebny sobie sprzet i to co moge zrobic to jedynie go poasekurowac jak trzeba. Od jakiegos miesiaca juz nie mieszka w internacie ale u kogos na stancji wiec i tak przychodzi na silownie.

Nie wiem kiedy, ale kiedys jeszcze o mnie uslyszycie...
Jestem SUCHAR i dobrze mi z tym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
Jak to zajmuje i nie chce trenować z nikim więcej??

A gdzie Paweł trenuje siady skoro w internacie macie tylko ławkę???

Też ma takie ograniczenia w internacie jak Ty - trening tylko w te 3 dni w tyg pod rząd??


------------------------------
*Nie ma granic możliwości, są tylko bariery do przełamania*

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 3579 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43326
Ławka jest odzielnie a stojaki odzielnie. Mi chodzi o to ze ja moge trenowac te 3 dni bo on zajmuje sprzet od poniedzialku do czwartku, wiec on nie ma ograniczen, rozumiesz juz? On cwiczy sam, nie ma zadnego partnera. A jak potrzebuje asekuracji to zawsze ktos pomaga.

Nie wiem kiedy, ale kiedys jeszcze o mnie uslyszycie...
Jestem SUCHAR i dobrze mi z tym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Paszczak: nie widze problemu gadasz z owym Pawłem i jesteś jego partnerem treningowym! Jaki to problem ?!

*** SNP *** -> http://www.ufd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=459
http://www.ekipa71.prv.pl - moja strona o kulturystyce (treningi, porady itp).
* * * Założyciel Mafii: * * *
"Zryciuchy rulezzz"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 660 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16873
"Mi chodzi o to ze ja moge trenowac te 3 dni bo on zajmuje sprzet od poniedzialku do czwartku, wiec on nie ma ograniczen, rozumiesz juz? On cwiczy sam, nie ma zadnego partnera. A jak potrzebuje asekuracji to zawsze ktos pomaga."
Paszczak strasznie dziwnie przedstawiasz sprawę. Nie możesz się z Pawłem dogadać aby ćwiczyć razem z nim?? "On zajmuje sprzet" sądzę że jak zapytasz go czy możesz ćwiczyć razem z nim nie będzie On widział w tym problemu. Przecież zdjęcie paru kółek ze sztangi nie powinno stanowić problemu ani dla ciebie ani dla niego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45379
Tak właśnie podejrzewałem że problem tkwii w tym że najprawdopodobniej nawet z nim nie pogadałeś o ewentualności wspólnego treningu

A tak w ogóle to ile czasu jest otwarta ta siłownia skoro Paweł zajmuje sprzęt cały czas? 2-3 h dziennie? bo tyle zapewne trwa jego trening

U nas niekiedy siady, ławkę czy ciągi robi się nawet we czterech na zmianę na jednej sztandze, jest troche przy tym zamieszania ale trening da się zrobić


------------------------------
*Nie ma granic możliwości, są tylko bariery do przełamania*

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ZAWODY W WL

Następny temat

Intrygi w Strong Man

WHEY premium