SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rok po propiotacie, problem z potencją

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2433

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 72 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 799
Witam. Rok temu przebyłem mój pierwszy cykl testosteronowy (Teraz mam 23 lata). Od czasu skończenia go zauważyłem, że mam problem z potencją. Myślałem, że z czasem będzie się naprawiać ale rok minął a nadal muszę się bardzo starać psychicznie i fizycznie, żeby mi stanął a jak już stanie to moment, chwila przerwy i już opada. Cykl nie był wymagający, co dwa dni brałem po 80-90mg propionatu, łącznie 20 strzałów. Zgodnie ze wskazówkami jakie tu otrzymałem i wyczytałem odblokowałem się clomidem ale jako, że to pierwszy cykl ponoć HCG nie było konieczne. Czy może to być problem związany z tym, że nie wziąłem HCG, jeżeli tak to co moge z tym zrobić? Jest szansa, że mi się poprawi z czasem ? Da się to jakoś naprawić choćby medykamentami ale doraźnie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 443 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7193
I co masz te badania? Może w twoim organizmie zbyt niski poziom testa ulega 5 alfa redukcji? Jeżeli badania wyjdą w normie, mógłbyś spróbować wrzucić proviron i zobaczyć czy polepszy sprawę. To jest pochodna DHT, czyli androgenu, który nie tyle wiąże się z AR w mięśniach (bo tam testosteron ma większe powinowadztwo do ar), co w innych tkankach (prostata, skóra, fujara).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 72 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 799
Przepraszam za błąd w nazwie tematu propionacie*
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Badania. Coś jest nie tak w organizmie.
Test całkowity, e2, prolaktyna, fsh, lh.
Zrób i wrzuć wyniki.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 72 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 799
Zrobię badania. Jaki może być powód takich problemów po cyklu testosteronowym?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Może być tego sporo. Głównie chodzi pewnie o zaburzoną gospodarkę hormonalną. Organizm nie wrócił nie wiedzieć czemu do homeostazy.
Może clomid miałeś wał i wcale nie było odbloku. Może inne czynniki, Zrób badania, będzie czarno na białym o co chodzi.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 72 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 799
dzieki za odpowiedz, a powiedz mi jeżeli sie orientujesz, czy rodzinny wypisze mi skierowanie chociaż na część tych badan?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Nie ma opcji. Nie bujaj się po lekarzach tylko idź prywatnie. Koszta ok 130zł za wszystko.
Czasami trzeba, nie ma zmiłuj.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 72 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 799
Gdzie tak tanio to zrobie? Jak liczyłem to ponad 200 zł wyjdzie :(. 25 zł srednio za badanie i wolny test z 35-40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Całkowity test robisz.
Hormony są z reguły po 30zł. Max 150zł na to wydasz.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 72 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 799
Aha czyli to obniży koszty bo ten wolny jest drogi. Dziekuje, odezwe się jak bede miał wyniki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126158
Myślę, że musi tu być inna przyczyna niż cykl zrobiony na propie rok temu. Nawet jeśli byś się nie odblokował, to organizm by już powrócił do normy.

Zrób badania i będzie trochę więcej wiadomo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odblokowanie pod czas trwania cyklu.....?....

Następny temat

ECA na low carbie?

WHEY premium