SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Robie swoją piwniczną siłownie xD

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5138

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 10215 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 55546
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 18013 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 267031
Siema, super pomysł;) zaczniesz nabierac troche sprzetu i bedzie git;) Zapraszam domnie;) https://www.sfd.pl/Siłownia_Łukasz;_-t371371.html 

Siłownia - http://www.sfd.pl/t878173.html
CrossFit dla początkujących - http://www.sfd.pl/t865734.html

"Wpadłeś kibicować, czy może na randkę w ciemno/albo dopingujesz albo nie wpadaj z panienką/masz ją, ja wiem to, prawie jak Lech fajna/pamiętaj, że Kocioł, to nie park ani kawiarnia”

Znów ten sam banał: sterydy, kaftan, ojej...
Tylko dlatego, że macham sztangą, ty się machnij joy'em.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 294 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3474
Teraz powrzucam trochę fotek tego pomieszczenia przed wyrzuceniem wszystkiego i dlatego nie piszcie jeszcze bo będzie kilka zdjęć tej piwnicy i sprzętu. A i dzisiaj muszę iść i zacząć już coś wyrzucać bo sie do nowego roku nie wyrobię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 294 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3474




To widok na całą piwnice, obraz smutku i rozpaczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 294 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3474



Kłódka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 294 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3474



No jak widać, nie myliłem się - wszystko się wala po podłodze, kartony i te inne duperele pójdą na pierwszy ogień

Tak na marginesie - to był mój 100tny post

Zmieniony przez - Czarny91 w dniu 2007-12-29 11:35:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 294 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3474



Suplementy, które dostałem od kumpla za Siemensa CF62

Kreatyna od Aminostara 250g
Kreatyna od Hi-Tec'a 500g
HMB od Aminostara 100 kapsułek

i nie sfotografowany tutaj napój w saszetkach ( ponad 20 jest ) Nitrox od Megabola.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 294 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3474



Sztanga 21 kg z "profilu"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 294 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3474



Tutaj widać sprzęt jaki jeszcze mam w domciu xD bo nie zniosę go do tego bałaganu

Trochę obciążenia, hantle, 2x gryf, ściskacz, rękawiczki i rozpiski, plany treningowe itp fajne rzeczy do powieszenia. Za około 2 tygodnie powinny dojść supcio plakaciki od Atlety i zostaną powieszone w centralnym miejscu piwnicy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 294 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3474



I tu moja zmora, szafka którą widać i ten mały ( mniejszy ) regał, jeśli je usunę to mam sporą powierzchnię do wykorzystania. Kartony i to wszystko "idą" się wyrzucić

Ławka spokojnie wejdzie, a i wyciąg dołączany do ławki też się zmieści. I przede mną zakup sporej ilości obciążenia ( dziś kumpel powinien dowieźć 20kg w 10kg talerzach)

Cały bałagan powstał przez mojego tatę, bo nie chce mu sie nic chować tylko rzuci byle gdzie i gitara, ale co tam

I to już koniec tych smutnych zdjęć tego wkurzającego bałaganu



Zmieniony przez - Czarny91 w dniu 2007-12-29 11:46:53
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomóżmy Pudzianowi :-)

Następny temat

siłownie w Warszawie.

WHEY premium