SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Robić mase czy rzezbę ??

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 854

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witajcie, mam taki problem..
Waga : 65 kg
Wzrost : 170 cm
Wiek : 15/16 lat
Na siłownie chodziłem jakies 4-5 miesięcy i mam przerwę 1,5 miesiąca i chce znowu zacząc chodzić i Nie wiem co mam robić, czy robić większą mase czy zacząć zrzezbic ?? moge podesłać zdjęcie.. Helm pe
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 229
Wszystko zależy co chcesz osiągnąć. Nie oszukujmy się też, że początkujący człowiek nie zbuduje masy mięśniowej w 4 miesiące na siłowni. No chyba, że naprawdę zabrałeś się za to profesjonalnie. Wydaję mi się, że na separację i definicję jeszcze za wcześnie. Ale tak nawiasem to troszkę za wcześnie dla Ciebie jeszcze na budowę typowego mięśnia w tym wieku ponieważ wiążę się to z dużymi obciążeniami a mógłbyś sobie zrobić nieodwracalną krzywdę. Odsłoń to co masz, zrób ładne mięśnie brzucha a jak skończysz 17 zabierz się za masowanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 172
Chciałem wyrobić sobie lepszą sylwetkę.. przez te 4 miesiące zdołałem poprawić klatke itd.. wgl lepiej trochę wyglądam.. i chciałbym to kontynuować tylko nie wiem za co się wziąć, za rzeźbę czy robić masę do 70 kg z tego co czytałem inni w moim wieku robią masę do 70-80 kg a potem rzeźba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 172
Przed silka wazylem 54 kg, a po jakieś 60.. nie wazylem się więc napisałem 65.. brałem carbio, glutamine i creatyne mono,, trochę he mięśni mi doszło.. i teraz nie wiem co robić.. masę czy redukcje a potem rzeźbę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 229
jak dla mnie rzeżba i redukcja to to samo. Tu odkrywasz mięśnie i tu do tego i przy redukcji i przy rzeźbie są wymagane bardziej skoczne ćwiczenia, większa ilość powtórzeń itp. Redukcja to nie tylko aeroby lub interwały. Jak dla mnie trochę za szybko katujesz się siłownią. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 172
Według ciebie co bd najlepiej??

Zmieniony przez - gacus w dniu 2013-08-15 23:56:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2646 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 172
Koles mówił żebym brał, żeby po treningu dostarczyc miesniom coś tam, już nie pamiętam.. Weźcie mi powiedzieć co terAz mam robić.. a dalej dam radę ..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

"Na sucho"-jest sens?

Następny temat

Nowicjusz, jak zaczac

WHEY premium