SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ROBIĆ REDUKCJE CZY NIE????

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 830

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam jeżeli w tym roku zrobiłem dobrą redukcje teraz robie mase mam zamiar masować do kwiatnia przybrałem już 2kg w przeciągu miesiąca b.mało mnie podlało prawie wgl z czego sie ciesze i jeżeli się tak nie zaleje to jest sens robienia znowu redukcji czy lepiej tylko obciąć troche kcal na lato żeby kostki na brzuchu wyszły hehe no wydaje mi sie ze za bardzo nie ma co żeby mięsnie nie dostały za bardzo po dupie przez schodzenie do niskiego bf znowu. Czy mój pomysł z tym jest dobry? Bo znam kilka osób którzy zrobili raz czy dwa redukcje i teraz w przeciągu 2 lat są na takie lekkiej masie,chcą sie jak najmniej zalać a co za tym idzie nabrać troche mięcha? czy to dobry pomysł? bo chyba reudkowanie i masowanie co rok do zalania sie i schodzenie do podobnego bf jaki był przed masą na redukcji.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Lekką masę bez nabierania tkanki możesz robić lepsze wyjście niż masowanie jak świnia a potem problemy ze zrzuceniem.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bor

Następny temat

esperal

WHEY premium