SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Robić masę czy kontynuować redukcję ?

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 817

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam, ćwiczę już prawie rok(niestety miałem kilka dłuższych przerw ) i od 2 miesięcy jestem na diecie redukcyjnej. Z 85 kg spadłem na 77kg, z efektów diety jestem zadowolony, niestety jak to w przypadku redukcji bywa z wagą spadła też siła(wyniki nie są znacznie gorsze, ale bardziej muszę się napocić na siłce ). Tłuszczu jeszcze trochę jest(no może trochę więcej niż trochę ), ale chętnie zacząłbym już budować masę mięśniową. Właśnie dlatego chciałbym poprosić o pomoc w tym zagadnieniu. Do pytania dołączam aktualne zdjęcie


Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 547 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4561
Zredukuj może jeszcze trochę i jedź z masą

You can't climb on the ladder of success with your hands in your pockets.
Arnold Schwarzenegger

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 6919 Wiek 48 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36479
Ciężko powiedzieć z tego zdjęcia.
Ogólnie to nie jest źle z tym fatem.
Ja osobiści dałbym kalorie na lekki plus i może trochę j kardio dołożył - obserwując jak organizm reaguje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2034 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19955
Rób mase to po redukcji za rok cos zostanie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kg

Wiecej