SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ricardo Arona - parę wypowiedzi przed niedzielnym PRIDE GP

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2172

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84647


Jeden z czterech brazylijskich fighterów, którzy będą walczyć w ćwierćfinale PRIDE GP MW, Ricardo Arona z Brazilian Top Team jest obecnie w drodze do Japonii. 26 czerwca stoczy walkę z idolem Japończyków - Kazushi Sakurabą o miejsce w finałowej czwórce w tym najważniejszym turnieju w tym roku. Arona wyraził swoje oczekiwania co do zbliżającej się walki, w czasie, gdy pakował się na wylot do Japonii.

Po zwycięstwie przez decyzję z Deanem Listerem, kolejny do pokonania na liście Arony jest Kazushi Sakuraba. Arona powiedział, że Saku prawdopodobnie nie będzie już tak agresywny jak w walce z reprezentantem Korei Płd. w judo Yoon Dong Sik'iem. "Nie wierzę, że będzie prowadził otwartą grę. Myślę, że będzie chciał mnie znokautować kopnięciem. Muszę uważać, bo jest bardzo twardym kolesiem i będzie walczył w swoim rodzinnym mieście. Będę ostrożny, ale postaram się skończyć go tak szybko jak będę mógł" - zdradza Arona.

Zapytany o inną walkę, w której zmierzą się Brazylijczycy Rogerio 'Minotouro' Nogueira i Mauricio 'Shogun' Rua, Arona stawia na swojego kolegę z teamu. "Shogun miał farta w walce z Quintonem Jacksonem, ponieważ 'Rampage' doznał złamania żebra w czasie walki. Przyglądając się Wanderlei'owi Silvie, twierdzę, że wygrał z Yoshidą, ponieważ wymieniali ciosy. Wand jest faworytem w walce z Nakamurą, ale jeśli walka zejdzie do parteru może mieć ona zupełnie inny wynik" - kończy Arona.

Tłumaczenie: saib__
Źródło: www.news.adcombat.com 

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1240 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8095
saib no co tu mówić :) Jak zawsze za***ista robota :) Soga nie moge posłąć bo abonamentu niema ale winko ci kiedyś postawia :D:D hehe

"Gdy Ty Sie Op*****lasz Ktos Inny Trenuje By Skopac Ci Dupe"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 452 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3673
Za rok jak odbierzesz dowód.hehehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 452 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3673
Za rok jak odbierzesz dowód Hehehe.Saib na razie musisz obejsc się smakiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 720 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5006
Dzięki wielkie(niestety póki co też nie mam abonamentu więc z soga nici)!!
Mam nadzieję, że Arona rozłoży Saku, najlepiej przed czasem jakąś techniką bo decyzją będzie ciężko. Saku jest bardzo dobry, to japońska ikona MMA i organizatorzy będą chcieli za wszelką cenę go przepuścić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
"Myślę, że będzie chciał mnie znokautować kopnięciem" - Eysiek dalej nei doszedł do siebie po tym slamie Rampagea

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 3444 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18326
Ja tam nie kryję swojej niechęci do Arony. Ten koleś za dużo gada i mam nadzieje że ktoś z tego turnieju skarci go jak Rampage. Mam nadzieje ze dojdzie do jego walki z Silvą(mielibyśmy niezłą frajdę oglądając Silve wpadającego w furię).
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Choi = Mutant? Nikt mi nie wmówi, że jest inaczej ;)

Następny temat

Wywiad z Belfortem [PL!]

WHEY premium