SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Reportaż o skinheadowskiej grupie w Gorzowie

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5952

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 400 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5545
Daje link do artykułu:

http://miasta.gazeta.pl/gorzow/1,35211,4584492.html

Po obejrzeniu filmików które są tam załączone Sami możecie ocenić jakie denne ścierwa to są , ale nawet dobrą śmiechawke miałem jak to oglądałem ,cytat Czemu nie lubicie Czarnych? EEEE ee ee bo wszędzie się pchają i to nas w****ia , a Żydów Eee no bo też sie pchają i ten ....bo nie mają własnego państwa

Siedzą w tych swych klatkach , na dzielnicy dyskutują o tych swych dennych głupich tematach i takie coś później wychodzi zero pojęcia o wszystkim geopolityce nawet sam nie wie czemu jest skinheadem , siedzą w tych barach tylko piwa piją , ****a c i e ć j e b a n y dał se na dzwonek HIEL HITLER tak jak by ignorując to że Hitler frajer ***any **** mała wymordował 6mln Polaków Heheh ale dośmiałem się jak pokazywał swą Żone hehehe ****a mać to już przegieli to co ona mówiła to nawet moja 7 letnia siostra ma bogatsze słownictwo i lepiej składa zdania

Oceńcie sami... Pozdrawiam normalnych

assalam aleykom

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75792
Jedno sprostowanie do liczby 6 milionów Polaków.
Spis ludności w Polsce powojennej wykazał róznicę w wysokości 6 milionów OBYWATELI. PRLowska propaganda zrobiła z tego 6 milionó Polaków pomijając drobny fakt, że przed II WŚ Polska była krajem wielonarodowym.
Szczegółowe badania demograficzne wykazały, że narodowiściowo najwięcej zginęło Białorusinów ( około 3 milionów), Żydów ( 1,5 miliona) oraz około 1,5 miliona Polaków.
Koniec OT
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2517 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23489
Takich sie powinno wywieźć na jakąś malowniczą wyspę i niech dalej ewoluują wśród małp i świnek morskich do poziomu homo sapiens.

Ps.A najbardziej zasmuca mnie fakt, że tacy troglodyci będą wychowywać dzieci.

Zmieniony przez - MisieXL w dniu 2007-10-17 21:36:10

Good ol' chicken!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 414 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14099
Jestem Nacjonalistą,wieć troche tu streszcze z mojego punktu tu widzenia jak ja to widze,oglądnełem te dwa filmiki powiem tak te osoby które były tu pokazywane które się utażsamiają z ruchem NS poprostu chyba nie dorosły do swojego wieku i nie znają histori napewno wielu z ich ruchu będzie się wstydziło za ich wypowiedzi,jak wszędzie znajdzie się kilku d****i,jak można wołać Heil Hitler ? jesli wymordował tylu Polaków ? Każdy Polski Patriota nigdy by tego nawet sobie na myśl nie pomyslał ,aby takie coś wykrzyceć...ich wypowiedzi hmm ? co moge powiedzieć czemu nie lubisz czarnych ?hmm moim zdaniem jesli ktoś wyznaje swoją ideologie powinień troche wiedzieć o tym i uswiadamiać innym np.swoje poglądy na czym polegają i dlaczego jak np,ten koleś nie lubi czarnych.Jestem Nacjonalistą i uznaje się za Patriote ,ale powiem szczerze ze do czarnych nic większego niemam{chodzi o murzynów}nie wspominam tu o cyganach bo tego ścierwa nienawidze{ci co mają znimi do czynienie i kazdy znający temat wie jacy to ludzie}a,jesli chodzi o żydów nie będe się wypowiadał,a o Polakach co krzyczą Heil Hitler jest mi poprostu wstyd.... Myśle ze temat się nie skonczy napinką niektórych którzy poprostu niemają nic ciekawego co może wnieść do tematu..
Pozdrawiam !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 734 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25376
Jednak pomijając to ,jacy skini są z zasady,to muszę podkreślić,że swego czasu udało im się robić też pożyteczne rzeczy,np w postaci "oczyszczania" miasta z brudu ulicznego jakim byli i są ćpuny,dresy i bujające się łajdactwo w pseudo-hiphopowym stylu ,napadajce na zwyklych ludzi. Oczywiście to nie byli Ci z reportaża,ale jednak czarne nie zawsze jest czarne ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3215 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29005
żal mi ich

ale z jednej strony
oni nie są temu winni

nie ma pracy, nie ma zajęć, nie ma przykładu

ja np urodziłem się w dobrej rodzinie, mój ojciec stara się i powiedzmy że dobrze mnie wychował.

robia to bo im sie ****a nudzi

tak samo jak sie osadza kogoś kto kradnie

niektórzy np nie mają wyboru

Zmieniony przez - mm90 w dniu 2007-10-17 22:22:33

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 400 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5545
mm90 myślę że trafnie dałeś wypowiedź o przykładach
Bez przykładów , autorytetów dobrych na serio może być źle
Jeżeli chodzi o pracę ,edukację to na prawdę w Polsce na nic nie musimy narzekać , Praca dla chłopa zwłaszcza ich posturze zawsze się znajdzie czy to na budowie czy to obsługa wózka widłowego, jest mnóstwo kursów które można zrobić zamiast kupować codziennie zgrzewke piw , nie mówię tu o Liceach zaocznych,technikach czy nawet studiach dla chcącego naprawdę nic trudnego ,zawsze można się samemu dokształcać ,prezentować jakiś poziom...
Zawsze jak jeszcze chcemy ponarzekać to mamy możliwość pracowania w niektórych krajach Unii , czeka całkiem dobra płaca i można zarobić na szkołę...

assalam aleykom

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2500 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57055
Hehe, niedawno wklejałem te filmiki w piłce nożnej.


Oglądając to człowiek zaczyna uzmysławiać sobie jak wielkie ma szczęście w życiu, że nie skończył w taki sposób jak bohaterowie tego materiału.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 414 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14099
ali90 popieram to co mówisz,ale nie ze wszystkim się zgodze bo przyznam racje i sam tak myśle ci co są na tym filmiku są poprostu zbytnio nie za mądrzy nie okłamujmy się,ale nie można wiążać ich ze wszystkimi,większośći będzie się zdawać ze ich bronie ? tak bronie mądrych ludzi których znam z tego ruchu NS są ci ludzie adwokatami,policjantami,lekarzami,którym naprawde życze mieć takich znajomych jak ci którzy mi naprawde wiele w życiu pomogli....a,więcej co o tym myśle napiszałem troche wyżej wystarczy poczytać


Dodam cytat z stronki BH

Nie potrzebujemy w naszych szeregach ludzi, którzy utożsamiają Narodowy - Socjalizm z symboliką i ubraniem w stylu skins. Są nic nie warci, ich słowa są puste, a czyny głupie i niezwiązane z prawdziwą ideą. NS to filozofia życia..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
z tym "forgotten city" to troche przegieli...
Na pierwszy rzut oka miasto niczym nie różniace sie od innych w Polsce,choć tak naprawde w Gorzowie nie byłem stad to stwierdzenie "na pierwszy rzut oka". Takich samych bezmózgowców widywałem we Wrocławiu i pewnie tacy sami sa w innych miastach.
Natomiast co do bohaterów...szkoda mi troche Gorzowian,bo przez takich tłuków bez wartości dostali taka antyreklame jakiej chyba nie oczekiwali nawet w najgorszych koszmarach. Głupie łyse bezmózgie yeti które nic w życiu nie osiągnęły i pewnie nie osiagną.Podawali się za narodowców,wielkich patriotów a ciekawe który z nich pójdzie na wybory(bo to w końcu obowiazek patrioty),choć moze lepiej żeby nie szli bo zagłosuje taki d**** jeden z drugim na kogokolwiek kto powiem won wszystkiemu co nie polskie i co bedzie...o ile w ogóle skuma jak należy zagłosować...
Nie potrafili nawet podać konkretnego argumentu dlaczego tak nienawidzą Żydów i murzynów,pewnie dlatego że sami tego nie wiedzieli...
Ta typka(ta blondynka) to przynajmniej umiała sklecić jakies zdanie do kupy(choć i tak nie wiem co ona widzi w takim kolesiu...).Dziecka już mi żal bo w takim "doborowym" towarzystwie niestety zostanie zmarnowane...

To tyle na temat tych matołów bo szkoda prądu.

A sam temat wydaje mi się przesadzony,przypomina mi to nieco pewien film "dokumentalny"(niestety tytułu nie pamiętam) o wrocławskim "trójkącie" który oglądałem na TVP 3 swego czasu...

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 7667 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81617
To co jest najgorsze to to, ze daja to w bbc. Ciekaw jestem jakim sie to echem odniesie. Na razie nikt mi nic nie wspomional. Ale to ****a smutne. Beda angole myslec o nas, ze jestesmy nazistami.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
eee tam,jedna krytyczna opinia o Polakach za granicą w tą czy w tamta i tak mi nie robi różnicy...
Choć pewnie zmienie zdanie gdy sam będe musiał wyemigrowac gdzieś i słuchać kim to ja nie jestem...

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaka książka? Taekwondo.

Następny temat

Dwa medale Polaków w Indiach (zapasy)

WHEY premium