SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rekawice

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2931

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 129
Zamierzam sobie kupić rekawice bokserskie lecz niewiem jakie ? Waze okolo 60 kg mam chuda reke. Ma wziaść 12oz czy 10oz ??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 185 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10073
jakie rękawice polecacie dla amatora, 17 lat, około 80kg, aby trochę z workiem się po tłuc, od czasu do czasu z kimś(minisparing).

Lepsze używane takie: http://allegro.pl/item293975591_oryginalne_rekawice_everlast.html

Czy nówki takie: http://allegro.pl/item295385099_rekawice_bokserskie_allright_super_skora_10oz.html


????????????????????????? z góry thx za pomoc, będą sogi :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 273 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10277
co z tego ze masz chuda reke ? oz to nie jest wielkosc rekawicy tylko waga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 129
ahaa :P 10 beda lepsze ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3902
temat był już kilka razy... A tak w ogóle to chcesz dla siebie, czy chodzisz na boks? Bo u nas np. zawsze sparowałem sie w 10 (bo takie sobie kupiłem) a wczoraj zakładamy rekawice do sparingu a trener: brać dwunastki... jak tak żeby sie pobawić na worku to raczej bez znaczenia. ale weź 10. Pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3902
temat był już kilka razy... A tak w ogóle to chcesz dla siebie, czy chodzisz na boks? Bo u nas np. zawsze sparowałem sie w 10 (bo takie sobie kupiłem) a wczoraj zakładamy rekawice do sparingu a trener: brać dwunastki... jak tak żeby sie pobawić na worku to raczej bez znaczenia. ja bym wzial 10. Pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 129
Trenuje Muay Thai ;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 544
Jezeli trenujesz w klubie to spytaj sie trenera i on Ci najlepiej powie jakie rekawice beda Ci potrzebne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 960
ja uzywam 10 i sa ok zarowno do sparingow jak i do worka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 645 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8766
a tak troche odbiegne od tematu jakie są skutki nie używania rękawic treningowych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3902
w jakim sensie?? bez rękawic na sparingi cie nie dopuszczą nawet jakbyś chciał... ale to chyba wiadomo. Jeśli chodzi o worek, to możesz sobie zedrzeć skóre, a to może na początku fajnie wygląda i później po zagojeniu miejsce staje sie nieco chropowate to gdy z takimi ranami uderza sie w worek troche szczypie i jest to nieprzyjemne i znaczaco obniża komfort ćwiczeń... znam takich co bez rekawic powybijali sobie paluchy ale u nich było naprawde krucho z techniką pozdro

Zmieniony przez - Yelooon w dniu 2008-01-10 20:24:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 830
W taju w twojej kategori wagowej używa się 10, ale ja osobiście wolę oberwać 12 a co do kontuzji to tak jak kolega wyżej napisał. ja mam łapki pozdzierane troszkę ale to nie od worka tylko z głupoty (czyt. mordobicia na ulicach, jakoś nieumiem ustąpić), możesz mi wieżyć takie blizny na ręcach niewyglądają zbyt efektownie a panny na dłonie zwracają uwagę.

Zmieniony przez - WolfSet w dniu 2008-01-11 11:11:58
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BOKS bez złamanego nosa :)

Następny temat

Kendo w Szczecinie

WHEY premium