SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Regularność jedzenia a jego czas

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4461

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Zaproponowana możliwość przez Domera wydaje się być rozsądna.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 199 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5095
Czyli wychodzi mi na to, że:
6.00 pierwszy posiłek
OK. 10.00 drugi (wspomniany ryż)
OK. 13.00 trzeci (kanapki z mięsem)
OK. 15.00 w czasie powrotu do domu kolejny (coś wartościowego?)

I reszta już zależy czy to dzień treningowy czy nie itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
.


Zmieniony przez - dudee w dniu 2017-09-12 15:33:44
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Generalnie wydłużyłbym przerwę, czyli po drugim posiłku zjadłbym dopiero ten 4, a później kolejny.
Niemniej jednak dostosuj do siebie.

Wklej tutaj swoją dietę w zalecanej formie + pełną ankietę działu.
https://www.sfd.pl/t922822.html


Zmieniony przez - dudee w dniu 2017-09-12 15:42:28
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 199 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5095
Ok, w takim razie niżej wklejam zaktualizowana dietę pod siebie, ok. 200kcal jest za dużo lecz to jest wszystko +/-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 199 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5095
Nie uwzględniłem jedynie rozkładu godzinowego.
Tu wersja poprzednia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 165 Napisanych postów 1228 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 180644
Ja tam jak chodziłem do technikum to na przerwach nic nie jadłem i nie miałem żadnych problemów z sylwetką, wszystko szło wzorowo a jadłem przed szkołą, po szkole i kolacje lub rozbijałem kolacje na posiłek przed i po treningowy. Częste posiłki będą miały znaczenie najbardziej dla kulturystów którzy przyjmują sterydy i mają inny profil hormonalny ale taki uczeń imo nic nie zyska.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 199 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5095
Mniej więcej podobnie zrobię u siebie.
Wyjdę po porządnym śniadaniu, w szkole przetrwam na jakimś serku wiejskim, owocu, i kanapkach z mięsem, a posiłki i odżywki będę przyjmował normalnie po przyjściu do domu, bilans wyjdzie na plus
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6271 Napisanych postów 76034 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754872
O tym właśnie pisałem. Podzielić na 4 posiłki a jeden z nich zjeść w czasie długiej przerwy w szkole. Nie wiem jakie są one teraz, ale kiedyś była 15 minutowa.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 199 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5095
Korzystając z mojego tematu aby nie zakładać nowego pozwalam sobie zadać jeszcze jedno pytanie
:)
W diecie mam ok. 150-180g białka, nie jest to dużo, wręcz bardzo mało jak dla mnie. Rozkładając to na każdy posiłek przypada mi 200g kurczaka dziennie, po 100g na posiłek (oczywiście oprócz tego jaja i twaróg) po wysmażeniu mięsa zostaje tego raptem garstka na dłoni. Czy te wartości nadal się zgadzają? Taka garstka mięsa na dzień?
Czy w diecie na masę, mogę ograniczyć wegle (mam ich bardzo dużo i ciężko mi je zjeść) kosztem białka? Nadal będę rosnąć i będę miał postęp?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja - Co zmienić?

Następny temat

Wegle w Ketozie

WHEY premium