SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja z zachowaniem czystej masy mieśniowej - Suple

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6018

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
tak oze być.
clenbutical nie wychodzi za dobrze i nie jest często polecany/jesli wogole/.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 495 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4310
Apokalipsa - czyli myslisz ze polaczenie Ester Stack + spalacz ( na pewno TS Extreme bo juz mam jedno opakowanie chce dokupic albo drugie albo lepszy spalacz) + bialko + HMB bedzie dobrze?Dzieki za odpowiedzi!Pozdro

Maximus!!!
Sila Sila Sila:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
glutamine osraj z wysoka

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 495 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4310
Czyli polaczenie Ester Stack + splacz bedzie najlepszym rozwiazaniem?Czy czegos jeszcze brakuje albo cos jeszcze dorzucic?Bo jutro albo pojutrze ide kupic odzywki a od czwartku zaczynam cykl:)Pozdro

Maximus!!!
Sila Sila Sila:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7320
Daj do tego jeszcze lecytyne no i wiadomo dobre białko, witaminy, omega-3, ZMA i będzie git.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 495 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4310
Wiem wiem tych supli nie wymienilem bo to osczywiste ze one bede!Ciagle jednak zastanawia mnie czy Ester Stack bedzie najlepszym wyborem??

Maximus!!!
Sila Sila Sila:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7320
Jest jeszcze White Blood ale ja brałbym Ester Stacka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 495 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4310
Okej jutro polatam po odzywkach u siebie w miescie i sprawdze czy maja Ester Stack!We wtorek ide kupic wszystko wiesz staje na tym ze kupuje:
- Ester Stack
- TS Extreme/ albo inny lepszy spalacz ktory beda mieli w sklepie jesli nie to bede mial 2 x TSE wiec zwieksze dawki i powinno byc git
- Białko na poczatek 1kg
- Omege
- Witaminy z Olimpa
Dorzucic to Hmb czy nie?Cos jeszcze?Oby starczylo na to wszystko :)
Pozdro

Maximus!!!
Sila Sila Sila:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7320
Odpuść sobie to HMB a tą kase przeznacz na lecytyne może być z rossmana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 495 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4310
A moze ktos mi wyjsnic co daje lecytyna przy redukcji?Nigdy nie slyszalem o tym zeby brac dopiero nie dawno doszukalem sie ze jest ona stosowana przy redukcji!Do tej pory lecytyna kojarzyla mi sie ze srodkiem na koncentracje:)Pozdro

Maximus!!!
Sila Sila Sila:D

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

poradzcie co dalej...

Następny temat

1cykl:)

WHEY premium