SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja tkanki tłuszczowej

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 586

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

14

Płeć

mężczyzna

Waga

68

Wzrost

170

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

Wf , siłownia

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

Tak, schudłem 12 kg w 2 miesiące

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

dobry
Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 24 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 33
Witam prosiłbym was żebyście dobrali mi w miare dobrą diete żeby zredukował do minimum tłuszcz z brzucha.
Informacje :
Wiek : 14 lat
Wzrost : 170 cm
Brzuch : 85cm w tym <-- 18,84% tłuszczu
Waga : 68kg
Co drugi dzień chodzę na siłownie (bieżnia z 30-40 min, potem ćwiczenia na maszynach typu na brzuch, nogi itp)
A Tutaj macie BMR, które wyszło mi potreningu pl

Współczynnik BMR 1757.57
Aby utrzymać wagę
Kalorie 3031.81
Węglowodany 55% 1667.5kcal = 416.88gram
Białko 15%% 454.77kcal = 113.69gram
Tluszcz 30% 909.54kcal = 101.06gram

Chodzi mi o zrzucenie tłuszczu i też trochę kilogramów tak myślę, że 66kg było by optymalną dla mnie wagą :)

To co jadłem do teraz
Mój plan w wakacje w roku szkolnym będą zmieniane tylko godziny :
7:00 - Owsianka 40g owsianki z 200 ml mleka + owoc
10:00 - Kanapka z szynką z kurczaka + pomidor i przyprawy
14:00-15:00 - (po treningu) 1 woreczek ryżu białego + 2 płaty ugotowanego kurczaka.
18:00 - "Szejk" z twarogu chudego + troszke mleka + banan i to wszystko mixuje i wychodzi taki shake.

Nom i to tyle zjadałem przez cały dzień więc w razie co to poprawcie mnie lub wypiszcie inną diete .. :P Bo na tej co teraz jestem to coś nie moge schudnąć ;X

3majcie się, narazie ;]
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349860
W tym wieku zapraszamy do lektury działu junior- https://www.sfd.pl/-t834427.html 

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Musli domowej roboty a proporcje

Następny temat

Dieta na zrzucenie tłuszczu z brzucha dla osoby pracującej siedząco

WHEY premium