SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta na zrzucenie tłuszczu z brzucha dla osoby pracującej siedząco

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2041

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

22

Płeć

Meżczyzna

Waga

70

Wzrost

183

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

Zapodam wieczorem

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

Opisane w temacie

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

bieganie

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

nic

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

zdrów
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 20
Witam serdecznie,zarejestrowałem się na forum ponieważ chciałbym dostać poradę na temat diety oraz redukcji tłuszczu na brzuchu,Ale od początku,

Na imię mam Tobiasz,mam 22 lata,wzrost 183 cm waga. 70 kg, pracuje jako kierowca w dystrybucji, mój dzień wygląda następująco, Wstaje o 4.30, w pracy jestem o 5.30.pracuje do 17, w domu jestem o 18, chciałbym byście doradzili mi i pomogli ułożyć dietę by zrzucić tłuszcz/oponkę na brzuchu,jak sami wiedzie praca kierowcy polega na siedzeniu i od czasu do czasu mała praca fizyczna, Mój plan jedzenia do tej pory wyglądał następująco,

Jak wcześniej wspomniałem wstaje o 4.30 lecz nic rano nie jem, dopiero w pracy o 7.30 robię przerwę i jem 2 bułki ciemno ziarniste i do tego sałatkę z pomidora ogórka a to wszystko w oliwie, o 11 nastepna przerwa,wtedy jem tez 2 bułki i sałatkę jarzynową lub jakieś pasty z tuńczyka,łososia z firmy pastella lisner, po powrocie z pracy o 18 zjem zupe lub kanapkę i to wszystko, Do tego wszystkiego pije ok 2-3 litry wody niegazowanej,
Jak sami widzicie jest to dieta? z du..y wzięta i raczej jest to głodzenie,
Co do ćwiczeń to od tygodnia zacząłem tylko biegać po pół godziny lecz wydaje mi sie że to za mało, To by było na tyle,

i teraz czego oczekuje? pomocy w ułożeniu diety oraz pomocy w dobraniu ćwiczeń na zrzucenie tego tłuszczu z brzucha bo głodzić sie to nie sztuka,
W tym wszystkim najgorsze jest to że pracuje na siedząco i tłuszcz ma bardzo łatwo sie odkłada, i to uczucie niedojedzenia.

Z góry dziękuję wszystkim którzy odpowiedzą w tym temacie.
Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349869
Jeżeli chcesz by ktoś ułożył Ci dietę i trening to masz tylko jedno wyjście - płatne usługi trenerów/dietetyków udzielających się na sfd - w tym dziale obaj moderatorzy(kontakt w podpisach) lub możesz skorzystać z usługi potreningu.pl . Alternatywą jest poczytanie postów podwieszonych i ułożenie czegoś samem.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja tkanki tłuszczowej

Następny temat

witam dieta do oceny

WHEY premium