SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja tkanki tłuszczowej

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5936

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 351 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2487
teraz utnij z tego 200 kcal, daj 2 gr białka na kg masy ciała, 1 gr tłuszczów i resztę dobij węglowodanami i obserwuj swój organizm. Po jakimś czasie utnij kolejne 100 kcal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 246
aby utrzymac wage 2500 kcal to zdecydowanie duzo. w sytuacji gdy ja jem ok. 1000 kcal dziennie na ten dzien mam np zaplanoane:
Suma dobowa 843 kcal
62 g białko
57 g węglowodany
41 g tłuszcze JESLI jestem na redukcji to ja nie rozumiem jak mam jesc 2000 kcal czyli 2 RAZY WIECEJ i mam jescze schudnoac? gdzie tu logika? owszem sa dni gdy zadarza mi sie zjesc 2000 kcal bo zjem pizze co ma 1000 kcal ale ja nie wiem jak od jedzenia 2x wiecej ja mam schudnac!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 246
dodalem sobie jajecznice z 3 jajek i 50 gram ryzu wiec jestem w stanie zrobic 1500 kcal ale nie 2000 kcal. Suma dobowa 1 453 kcal ---- 92 g białko
98 g węglowodany
77 g
tłuszcze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 351 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2487
Uwierz ze jesteś, jeśli nadal twierdzisz ze nie dasz rady to nie zakładaj tematów. Dieta ma być pełnowartościowa i odżywcza. Makroskładniki dokładnie wyliczone 2 gr białka, 1 gr tłuszczów, reszta węglowodany.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 246
ok przemysle to
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 1493 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50786
dokładnie dobrze ci barman pisze. A moja mama dlaczego nic nie jedzac tyje lub utrzymuje wage ? Oczywiscie to nic to moze byc nawet 500-600kcal z takiego podjadania byle czego. Prawidłowa,ZDROWA,ZBILANSOWANA DIETA, ma Cie odzywic- uruchomić hormony w Twoim organizmie,zatem juz jest to pewna aktywnosc, nastepnie zywnosc ktora zjesz odzialuje na Ciebie wskaznikiem zwanym SDDP -czyli swoiscie dynamiczne dzialanie pokarmu.Czyli termogeneza poposiłkowa. Jesz pozywienie i ono przyspiesza Twoj metabolizm spoczynkowy. Najwiecej takiej zdolnosci posiada spozywane białko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 246
staram sie teraz zbdowac diete z bialkiem 120 g dziennie. troch e trudo. duzo jajek, duzo miesa, duzo ryby - bardzo trudno i chyba w ciagu tygodnia mialoby wyjsc dosc drogo jesli az tyle mialbym zjadac czy nie warto wiec bialko uzupelnic SERWATKA BIALKOWA? czy jest jakas roznica??


Zmieniony przez - deberi1 w dniu 2016-04-24 18:10:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 246
troche to jednak zastanawiajace ze zwiekszajac ilosc jedzenia mam zgubic brzuch..........
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 351 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2487
zrozum że obcinając 1000kcal bardziej sobie zaszkodzisz niż pomożesz, to nie działa tak że im więcej obetniesz tym szybciej schudniesz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 246
czy nie warto wiec bialko uzupelnic SERWATKA BIALKOWA? czy jest jakas roznica??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

0 bilans kaloryczny

Następny temat

Budowa masy mięśniowej

WHEY premium