SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja tkanki tłuszczowej

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5938

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 351 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2487
... Najpierw rozpisz dietę, jeśli będzie brakowało ci tego białka to wtedy możesz je dopełnić odżywką białkową, nie możesz od początku oprzeć podaży białka w diecie na odżywce, to muszą być pełnowartościowe pokarmy, jeśli czegoś brakuje dobijasz suplami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 20 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 293
deberi powiem ci o moja sytuacje , 10 miesiecy temu wazylem 117 kg , obecnie waze 87 kg , na poczatku mialem po 2700 kcal , teraz PALE tluszcz na 2200 kcal ... podnies te kcal , 2 g bialka , 1 g tluszczu i reszta wegle na kg masy ciala i idz na wage po 2 tyg i zmierz obwody :) poza tym nie wiem jak na 1000 kcal mozna trenowac i funkcjonowac .. ja to bym skonczyl na proszkach . pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 1493 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50786
dokladnie tak .Powiedz też kiedy robiles ostatnio podstawowe badania krwi ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 246
dawno temu ale czuje sie bardzo dobrze poza tym łykam witaminy i romam urozmaicona diete warzywno-rybno-miesna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 20 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 293
d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 351 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2487
nie pisz ze masz urozmaicona dietę jedząc tak jak dotychczas. Albo zmieniasz dietę słuchając się naszych rad albo nie zaśmiecaj forum i dalej stosuj się swoich zasad dietetycznych, tylko za miesiąc czy dwa nie zakładaj kolejnego tematu. Nikt tu dla ciebie nie chce źle, dostajesz od nas porady i dalej nie chcesz ich zaakceptować i wdrożyć w życie. Nie narzekaj później że redukcja nie idzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 246
od dzis jem zdecydowanie wg wskazowek - nie mneij jednak na swjej metodologii schudlem 20 kg to tez niezle, teraz chce schudnac tylko 5 i wyrobic miesnia


Zmieniony przez - deberi1 w dniu 2016-04-24 18:49:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 20 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 293
to jest moja dieta , 200-300 kcal mam z warzyw czy np oliwa do salatek ( 20 g dziennie ) czy np przecier pomidorowy do spaghetti itd ... mozesz po tyg obliczyc ile zjadles w tyg kcal i 7 dnia zjesc o tyle mniej .. baw sie dieta
masz ochote to idz do maca na hamburgera i odejmij sobie go od kcal dziennego . ja 2 razy w tyg wpadam na maca czy pizze :)
ale rob wszystko z glowa i sluchaj co inni mowia a nie jak ty , napisales post na forum i jak grochem o sciane .... dalej swoje
pozdro

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 246
masz racje da sie zrobic ja jedna wszystko poza jajkiem przygotouje w piekarniku wiec nie bede uzywal tyle oleju
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 20 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 293
musisz dostarczyc tluszcze do organizmu 1g/kg ciala . do smazenia uzywam smalec gesi , olej kokosowy , oliwa jesli nie smaze to daje 10 g do salatki . jakos te tluszcze musisz dostarczyc
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

0 bilans kaloryczny

Następny temat

Budowa masy mięśniowej

WHEY premium