SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja pomoc

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1952

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 332 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6748
Witam,jestem na redukcji już dłuższy czas,zrzuciłem jakieś 7kg.W sumie nie zawsze pilnowałem diety zdarzały się jakieś odskocznie słodycze itp.Ale waga spadała tylko efektów wizualnych brak,ważę 7 kg mniej a wyglądam praktycznie cały czas tak samo,nadal mam lipo,brzuch słabo widoczny.Trening mój to 3x w tygodniu FBW+w ten sam dzień rano aeroby(walka z cieniem) i 3x razy w tygodniu trening bokserski lub bieg interwałowy.Dietę zaczynałem od ponad 3k kcal,ucinając powoli teraz wygląda tak:
[img][/img]
[img][/img]
[img][/img]
Na chwilę obecną zamieniłem rybę na 90g szynki wieprzowej i 80g udka z kurczaka.Boje się że waga spadnie do 70kg a efektów wizualnych żadnych,czyli lecą mięśnie?Bardzo proszę o pomoc
Wymiary:wzrost 176 waga:73,9 waga początkowa 81

Zmieniony przez - Flat w dniu 2013-08-27 09:12:36
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 332 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6748
Wklejam poprawioną dietę,co o niej myślicie?Ważę się codziennie,jakie powinny być spadki wagi?
[img][/img][img][/img]
[img][/img]

Zmieniony przez - Flat w dniu 2013-08-29 08:36:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 332 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6748
pomoże ktoś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 332 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6748
Wiek : 18
Waga : 73,9
Wzrost : 176
Staż treningowy: sw kilka lat, siłownia-różnie to bywało ostatnie kilka miesięcy regularnie
Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często): 3x siłownia 3x trening kb lub bieg interwałowy
Ograniczenia żywieniowe(uczulenia, choroby) : brak
Stan zdrowia: dobry
Preferowane formy aktywności fizycznej: siłownia,sw
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty :
Stosowane wcześniej diety/rozklad b/w/t: nisko węglowodanowa
Wrażliwość na stymulanty: brak
Możliwosci finansowe: średnie
Cel/problem/opis: redukcja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
25g ryżu?
Jakie masz zapotrzebowanie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 332 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6748
dokładnie nie pamiętam coś koło 3k kcal ale ucinałem stopniowo i doszedłem do 2k kcal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 332 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6748
waga przy tylu kcal bardzo szybka spadała ale żadnych efektów wizualnych,więc raczej z tłuszczu nie poleciało,nie wiem co robić,boje się że będę ważyć 70kg a żadnych efektów wizualnych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 7954 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 46406
Od kiedy jesteś na redukcji, co ile obcinałeś kcal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 189 Wiek 2 lata Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2336
mamy bardzo podobne cele i życie również boksuje wage redukuje wpadne puźniej tu bo teraz biegam może coś doradze choć specem nie jestem

Maksyma Jest Taka :
;< Gdy upadam wiem już jak mam wstać aby znów nie upaść>;

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 332 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6748
Na redukcji jestem już z 4 miesiące ale nie trzymałem cały czas diety zdarzały się że 1-2 razy w tygodniu jadłem jakieś słodycze itp,nie raz waga pokazywała 75 a na 2 dzień 77kg ale niskie kalorie i szybko spadało,wiem że to wyłącznie moja wina ale od ostatnich 2 tygodni zero słodyczy,przestrzegam diety,staram się nawet owoców nie jeść,kcal obcinałem co 1-2 tygodnie.Aktualnie zależy mi na w miare szybkim spaleniu tłuszczu i skończenie tej redukcji.

Zmieniony przez - Flat w dniu 2013-08-27 20:30:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 332 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6748
dzisiaj waga pokazała 73kg czyli 900g mniej niż wczoraj,a pobiłem wczoraj węgle 10g płatków owsianych i 25g ryżu,tłuszczu ile było tyle jest,mięsnie jak by straciły na gęstości nie wiem co jest grane pomoże ktoś?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Klatka piersiowa

Następny temat

Kilka pytań co do zrzucania kilogramów i biegania.

WHEY premium