SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja ocena

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 379

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 221
Hej wszystkim. Od pon wracam na siłownie po dłuugiej przerwie i z racji ze dosyć sie zapuściłem to najpierw chce się pozbyć fatu (16-17 % BF) a dopiero potem brać za masę, gdyż mam wolny metabolizm i tendencje do zalewania i wiem sam po sobie że jak zaczne mase mając na sobie dużo fatu to większość pójdzie mi własnie w fat :)

To tak trening Wygląda następująco :

Wyciskania sztangi płasko - Rampa 5 pow
Podciąganie 3 x max
Wyciskanie sztangi stojąc z klatki - Rampa 5 pow.
Prostowanie ramion na wyciągu górnym - 15, 10 , 6 pow.
Uginanie ramion ze sztangielkami - 12. 10, 6 pow.
Spięcia brzucha leżąc - 3 x 20 pow


W dni nie treningowe cardio na skakance zaczynając od 15 min będę dodawał ok 5 min co tydzień/dwa.

Dieta :

2100 kcal low carb przewaga nasyconych. Ładowania węgli co 2 tyg.
Tutaj dodam że waże ok 73 kg, mam 176 cm.
Wiem że trochę mało kcal sobie dałem ale naprawdę mam wolny metabolizm, jestem raczej typem endo także wiem że jakbym zacząl np od 2500 to nic by mi nie zeszło.
I pewnie dużo osób powie że przy mojej wadze redukcja jest nie potrzebna, ale widze sam po sobie że mam za duży poziom tkanki tłuszczowej żeby zaczynać masę.

Suplementacja :

- PVL Mutant Bcaa
- UNS AAKG X-Pump
-Trec Lipo (X) Pack
- Olimp Vita-Min Multiple Sport

I teraz chciałbym żebyście doradzili mi co źle sobie zamierzyłem i co lepiej zmienic w tych moich planach :)

Dodam jeszcze że chce zrobić tą redukcje do końca lipca czyli w ok. 3 miesiące :D

Dzięki za odp :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6507 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777658
W dietę nie ingeruję ale plan słabizna niestety żadnych przysiadów, martwych ciągów, wiosłowań dlaczego ? są jakieś przeciwwskazania?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 221
Są, mam ułamaną rzepke i obciążanie kolana w zgięciu jest niemożliwe. Dlatego też skakanka jako cardio bo to jedyna forma przy której nie czuje bólu. Przysiady i MC odpada, wiosło też bo przy wiekszym obciązeniu czuje ból. Wiem że plan nie jest idealny ale lapiej robić taki niż żaden tak mi sie wydaje :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 221
Chyba że mógłbyś zaproponować jakieś cwiczenia które będą wg Ciebie lepsze i nie będą obciążać kolan w dużym stopniu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

3 dni FBW do oceny

Następny temat

Trening ocena

WHEY premium