SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja klika pytań

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 698

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

Płeć

Cel

Waga

Wzrost

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

Stosowana lub planowana suplementacja

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 873
Witam. Pewnie takich tematów było już sporo, ale wolę się upewnić.
Jakieś 10 lat tem zakończyłem przygodę z siłownią. Były to tylko treningi bez diety. Aktualnie od 3 tygodni wznowiłem treningi i wprowadziłem dietę redukcyjną. W temacie diety jestem laikiem. Trenuję 3 x w tygodniu dość intensywnie FBW. Obliczyłem sobie kalorie do redukcji i wyszło ok 2600. Wydaję mi się że to sporo. Żeby dobić do tych 2600 to muszę jeść znacznie więcej niż dotychczas. Oczywiście teraz jem zdecydowanie zdrowiej i pilnuje makro. Teraz pytanie trzymać się tych kalorii czy jeść ok 2000-2200. Obecna waga 92kg. Wzrostu 176. 35 lat. Dzięki za wyrozumiałość i odpowiedz. Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
2600kcal to bardzo niewiele. Myślę, że trochę zaniżyłeś swoje zapotrzebowanie. 2000kcal to ilość dla kobiety, a nie dla Ciebie. Wklej tutaj wyliczenia ze wzoru: https://potreningu.pl/articles/5255/zapotrzebowanie-kaloryczne-dla-wnikliwych- 

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
z dwóch tysięcy to nie ma co już ciąć kalorii, prędzej te 2600 sa prawidłową wartoscią

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 873
Hmmm. To teraz jak zaczne przyjmować kalorii 2600 to mogę przytyć? skoro wcześniej było ich możliwe że mniej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Ciężko jest to stwierdzić. Jeżeli jadłeś przez długi okres bardzo niewiele, to metabolizm może być wolny. Tak czy siak warto go rozkręcić.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dlaczego ćwiczenia siłowe lepiej odchudzają niż fitness?

Następny temat

zmiana samopoczucia nadwaga

WHEY premium