SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja i masa.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3254

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12083 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
dokladnie, dorzuc kalorii, a nie odkladaj treningu

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 439
Ok zobaczę co z tego będzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
na pewno będzie to lepsze rozwiązanie niż zanichanie go
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 439
Pkt1. Ok za jakiś czas napiszę czy podbicia kalorii pomogło. Ale nawet jeśli przytyję to jaką mam pewność czy to masa mięśniowa czy tkanka tłuszczowa ? (Oczywiscie nie jem tych typowo niezdrowych rzeczy)

Pkt2. Do tej pory przykładem mało uwagi do moich barków, co myślicie o tym planie treningowym ?



Pkt3. Jakie miesnie i w jaki sposób muszę rozbudować lub co jeszcze zrobić żeby mieć mniej wystające kości obojczykowe?

Proszę o odpowiedź, z góry dziękuję ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
1. jak będziesz miał prawidłową dietę (wklej tutaj) to będziesz miał pewność

2. Ty masz zamiar chodzi na silownie czy nie ?

3. żeby miec je wystarczające musisz mieć małą ilość tkanki tłuszczowej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 439
CO DO DIETY
Nie mam ustalonej super diety, przestrzegam tylko te ważne zasady żywieniowe:
Posiłki mam i stałych porach co 2.5, 3h
Często gotuję na parze, w wodzie czasami piekę w piekarniku, staram się nie smarzyć
Nie jadam fast foodów, chipsów typowo niezdrowych produktów
Piję dużo wody czasami kawę zborzową
Ograniczam tłuste potrawy
W moich posiłkach zawsze rozmieszczam białko pelnowartościowe

To chyba wszystko ale jak mama rosół albo zupę ugotuje to też się nie wyglupiam i zjem ;) jak masz jakieś porady/sugestie co do mojej diety to pisz ;)

CO DO BARKÓW I SIŁOWNI
Zamierzam ale najwcześniej za 2 lata bo mam dopiero 14 lat więc proszę o recenzję tamtych ćwiczeń albo zaproponowanie innych ;)

CO DO KOŚCI
Źle mnie zrozumiałeś, chodzi mi o to że mam wystające kości obojczykowe i pytam się co zrobic aby je ,,schować".

Proszę o odpowiedź, z góry dzięki ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
przejrzyj 10 wskazówek żywieniowych żeby chociaż , podstawa w diecie była, trening z własnym ciezarem ciała znajdziesz w temacie zbiorczym podwieszonym - 'trening gomatora', wraz z rozwojem masy mięsniowej obojczki będą mniej widoczne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 439
Ok a co powiesz o jedzeniu między posiłkami ? Np jak między śniadaniem a 2 śniadaniem zjem sobie kanapkę. Jest to jakieś nie zdrowe lub szkodliwe ?

Masy mięśniowej ok ale które miesnie konkretnie trenować żeby schować te obojczyki ?


Zmieniony przez - Cki228 w dniu 2016-09-13 21:39:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12083 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
nie ma czegos takiego jak jedzenie miedzy posilkami:)
jak masz wszystko wliczone w bilans to mozesz jesc caly dzien bez podzialu na posilki

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 439
Ok z tą dietą jeszcze pokombinuję, ale teraz proszę o jeszcze jedną radę. Moje wszystkie mięśnie kiedy je napnę są na tyle ladne i rozbudowane że mnie by w pełni na chwilę obecną zadowoliły, ale w tym rzecz ze są takie dopiero po napięciu a bez też są widoczne ale dużo mniej i to już mnie nie zadowala wystarczająco, nie mam dużo tkanki tłuszczowej. Powiedzcie co mam zrobić żeby na luzie moje mięśnie były takie jak po napięciu ? Liczę na konkretną pomoc bo jest to dla mnie bardzo ważne.
Proszę o odpowiedź, z góry dzięki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mutacja

Następny temat

Redukcja

WHEY premium