SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja i brak spadku masy

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 177

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 10
Pierwszą redukcję miałam równo rok temu i wyszła super. Weszłam na drugą redukcje miesiąc temu (wcześniej miałam masę) ale problem jest w tym że waga stoi w miejscu. Ani trochę się nie rusza, w porównaniu do pierwszej redukcji gdzie waga spadała ładnie może nie równo ale spadała i po miesiącu były małe efekty. A tu nic. Jem dobrze zgodnie z zapotrzebowaniem. Mam sporą aktywność fizyczna. Nie wiem w czym problem, oczywiście będę dalej redukować i sprawdzać pomiary ale proszę o pomoc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11416 Napisanych postów 72712 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958946
Przede wszystkim wrzuć o sobie więcej informacji, polecam założyć temat w dziale LADIES SFD:
https://www.sfd.pl/Ladies_SFD-f446.html

Napisz jak najwięcej informacji o sobie, wrzuć swoją dietę i wyliczone makro i zapotrzebowanie.
Podaj informacje o treningu siłowym, możesz też napisać jak to wyglądało poprzednim razem.
Na pewno warto od początku jeszcze raz wszystko przeanalizować, w tym celu doczytaj ten świetny artykuł, może wyłapiesz jakieś błędy:
Polecamy również: Pierwsze kroki w odchudzaniu, czyli od czego zacząć redukcje tkanki tłuszczowej?


Napisz w temacie również jak wygląda trening typu cardio, jak często i ile takich wysiłków (lub podobnych) jest w skali tygodnia.
Czy codzienny schemat dnia, to raczej praca siedząca i niska aktywność, czy może dużo chodzenia,pracy fizycznej, czynniki stresogenne też mogą mieć wpływ na procesy redukcji.
Oczywiście kolejnym ważnym czynnikiem mogą być zawirowania zdrowotne, hormonalne, praca tarczycy, cykl miesiączkowy, wiek, spowolniony z nim metabolizm i tak dalej...nie można się odnosić i porównywać, do tego, co było rok temu.

Musisz działać na bieżąco i myśleć o obecnym stanie. Na pewno wskazana byłaby jakaś suplementacja, w założonym w Ladies SFD temacie (większa ilość odwiedzających, moderatorzy z doświadczeniem w prowadzeniu redukcji kobiet - dlatego polecam tamten dział) napisz też proszę, co stosujesz z suplementów - o ile w ogóle coś bierzesz, jeśli nie, to na pewno masz tutaj spore pole do popisu.



W celu dobrania odpowiedniej suplementacji , możesz założyć osobny wątek w dziale: www.sfd.pl/suplementy - ale też przy zakładaniu tematu, zaznacz okienko, iż oczekujesz pomocy profesjonalnej i wypełnij ankietę, która pojawi się po zaznaczeniu tejże opcji.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

COOOOOO?

Następny temat

Przywrócenie zasadniczej służby wojskowej

WHEY premium