SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja ale z zachowaniem(a nawet budowanie) siły.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3409

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 324 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7266
Cześć, wiek 18lat, wzrostu 175cm, waga 104 KG. Mam grubę kości to fakt ale i fatu mało nie mam.
Póki co to próbowałem maxa na płaskiej i wychodzi ok. 100kg.

Chciałbym zrzucić fat,zachować siłę oraz mięśnie - na ile to tylko możliwe. Zależy mi bardziej na sywletce wellness niżeli na sylwetce Pudziana.
Ćiwczę 3x w tygodniu FBW, będę biegał kilka razy w tygodniu(może nawet codziennie) do tego 20-30km na rowerze codziennie.

No i powiem szczerze,że wypadłem nieco z obiegu co chodzi o suple.
Moje typy to ten mocniejszy spalacz od Olimpa Thermo Speed extreme (tak się nazywa) no i z tego co pamiętam to przefajnie działało na mnie HMB. Biorę witaminy, białko przed i po treningu no i BCAA Activlaba przed i po treningu. Do tego czasami jakieś izotoniki bo strasznie gorąco jest(Ionto najczęście, raczej dobre i tanio wychodzi).

Czy moje typy są dobre? Nie chciałbym ładować w siebie czegoś extra mocnego.
Dieta na tyle ile się da jest.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
JA wiem czy ten spalacz taki mocniejszy, wybrałbym juz thermo stima lub machin man burnera z activlaba, co do hmb to juz było mnóstwo tematów że zbędne i nie działa, ale jak uwazasz ze na ciebie działa to bierz.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
Też bym polecał Thermo Stima zamiast Tse(testowałem oba). IMO z aerobami zacząłbym od 15 min po treningu i 30 w DNT(intensywność ok.70%HR max)i zwiekszał z tygodnia na tydzień. Hmb nie działa-poczytaj w badaniach. Lepiej za tę kasę kup sobie więcej bcaa

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1874 Wiek 49 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15320
Recomp jest możliwy chyba tylko na IF
https://www.sfd.pl/Intermittent_fasting_IF_okresowy_post__konieczność_jedzenia_co_2_3h-t749241.html
Tak to żadne suple nic nie zdziałają.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 324 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7266
Dlaczego Thermo Stim? Porównywałem składy TSE i Stima i ten drugi wypada blado...

Adramel... co mi ma dać ten temat? Przeczytałem kawałek, nie wyniosłem nic. Jest o wszystkim i o niczym. Nawet kawałek mojej szkolnej biologii się przwinął.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1874 Wiek 49 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15320
To że na suplach nie zrobisz rekompa. Na to potrzebny jest odpowiedni sposób odżywiania - IF właśnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
Nie trzeba od razu meczyć sie z IF-Low carb na 0 a nawet początkowo na lekko dodatnim bilansie i rekomp możliwy;).
TS lepiej na mnie podziałał-spadło więcej fatu przy podobnej diecie.Skład Ts wcale nie jest blady w porównaniu do tse

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gdzie ci Thermo Speed Extreme ma lepszy skład od TS? Chybaś patrzył na kofeine tylko TSE ma z 4 razy mniej składników.
Poza tym nie są to chore typy - to nie jest super ekstra mocne. Takie w miare.
HMB nie działa i hamuje anabolizm. Zapraszam do badań naukowych.
Białko przed i po treningu? A nie powinno się brać wedle braków?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 718 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4086
Kup sobie Machine Man Burner albo Clenburexin. Thermo Stim nie kupuj bo np na mnie to tylko pwodowało brak chęci na słodcze.

Pomogłem? :) Daj SOG'a.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Thermo Stim=Clenburexin=machine man burner
Wszystko ta sama półka :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 777 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 52435
Siemka

Poczytaj o Carb cyclingu
Jeśli zależy Ci na zachowaniu siły/mięśni proponuję trening oparte na ciężkich ćwiczeniach złożonych np FBW 5x5

Co do spalacza

Póki co odpuściłbym i wrzucił go po kilku tygodniach redukcji

Natomiast polecam suplementacje wapniem + Omega 3 + zielona herbata (tylko nie ekspresowa zwykłe liście do parzenia)
+ siemie lniane (całe nasiona , miksujesz i pijesz świeże )

+ Zdrowe WARZYWA!!
Poczytaj też o cynamonie i imbirze ; )

Najważniejsze to robić to z głową obserwować organizm i dostosowywać się do jego potrzeb ,planować progresję

Nie musisz codziennie katować się 30 km jazdą na rowerze ; )
Zresztą jeśli interesuję Cię spalanie fatu to powinieneś trzymać odpowiedni puls

Zobacz TU
https://www.sfd.pl/220__wiek__Tak,_ale_........._;_-t134387.html

Dieta jest podczas redukcji najważniejszym aspektem i to na niej w początkowej fazie powinieneś się skupić najbardziej.

Jeśli do tej pory jadłeś śmieciowe żarcie wyeliminuj je i zastąp je zdrowymi produktami w odpowiednich proporcjach (B/W/T)

Nie musisz odrazu ciąć kcal i się głodzić , spróbuj nawet delikatnego wejść na + kaloryczny , bo założe się , że Twoja otyłość nie wzieła się z nadmiernej ilości zdrowych węglowodanów w diecie , a przez niezdrowe tłuszcze / nieregularne posiłki , które spowalniają Twój metabolizm

HMB olej , wrzuć BCAA w późniejszej fazie można zastanowić się nad kreatyną

3mam kciuki

Pozdrawiam

joł!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna- problem z dawkowaniem. Dziwne cykle

Następny temat

Usa- zakupy

WHEY premium