SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja a CROSSFIT

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6412

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 238
Chcę robić tak że poniedziałek FBW A, środa i czwartek WOD i sobota FBW B. Tylko nie wiem które WOD-y będą najlepsze..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 724 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4733
Jak też mówiłem, za każdym razem możesz wybrać inny WOD, ale na sam początek proponuję dziewczęce (tylko nazwy są dziewczęce, treningi dają w kość)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 238
A takie coś, że w środę:
10 x wiosłowanie
10 x podciąganie
10 x pompki
10 x przysiady z wyskokiem
10 x unoszenie nóg w zwisie na drążku.

A w czwartek:
10 x skakanka
10 x MC
10 x wskoki na podest
10 x brzuchy z piłką lekarską

Zmieniony przez - BezMasyNieMaKlasy w dniu 2013-10-27 20:00:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 724 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4733
Hmm jeżeli to jest że robisz 10 powtórzeń i przechodzisz do następnego ćwiczenia i tylko jeden obwód ćwiczeń to moim zdaniem dość mało jak na trening dnia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 238
Nie dodałem że po jednym obwodzie przerwa około 1 minuty i potem dalej. Ogólnie 5 obwodów :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 724 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4733
To już lepszy schemat :) Jeżeli nie będziesz początkowo czuł zmęczenia to możesz nie robić tej 1minuty przerwy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 238
Czyli rozumiem że taki plan się nadaje czy coś do zmiany?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 238
Do czwartku jeszcze zapomniałem dać po MC pompki na poręczach x 10 oczywiście :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 724 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4733
Tzn plan nie jest taki zły jak na wchodzenie w Crossfit. Tylko żebyś nie robił go w cały czas, takie coś na środę i czwartek spoko, ale na następny raz coś innego. Treningi crossfitowe mają cieszyć a nie być monotonne oraz przy układania można fajnie ułożyć plan pod swoje słabości. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 238
Okej, jutro zakładam dziennik bo zaczynam właśnie od jutra, będzie tak jak mówiłem, czyli FBW i Crossfit :D zapraszam do śledzenia i porad ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

AWF, crossfit,FBW?

Następny temat

plan crossfit do poprawy

WHEY premium