SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja - przerwa, regeneracja?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 991

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 441 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10054
Witam,
Od dłuższego czasu ciągnę dosyć udaną redukcję - ponad 7 miesięcy = 92 kg na 81. Staram się robić wszystko wzorcowo - w tym momencie byłem już na sporym minusie 2400 kal. DT (200 b, 50 t, ww reszta) oraz 2000 DNT (200b, ok. 80 t, ww reszta) - model IF 8/16. Od kwietnia nie robiłem sobie dłuższej przerwy od treningów niż weekend - ostatnio (1,5 miesiąca) zachciało mi się wrócić do sztuk walki i zamieniłem bieganie oraz treningi CF na BJJ - niestety na ostatnim treningu zbyt mocno oberwałem po klatce piersiowej i wydaje mi się, że doznałem lekkiej (mam taką nadzieję) kontuzji. Z tego powodu zaplanowałem sobie 2 tygodniową regenerację (odczuwam ból już na samym początku wyciskania). Stąd moje pytania:

1. Czy mogę na te 2 tygodnie całkowicie zaprzestać treningów?
2. Jak ma wyglądać moja dieta? W trakcie treningów zszedłem dosyć nisko z kaloriami (pas spadał, a reszta obwodów stała w miejscu) - aktualne wartości 2400DT i 2000DNT bardzo mi odpowiadały.

Uprzejmie proszę o radę :)

Zmieniony przez - Rhu w dniu 2013-11-19 23:32:09
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349869
1. po takim czasie nawet wskazane 2. osobiście podczas regeneracji proponuję 0 lub lekki plus.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 441 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10054
Tak zrobię! (niestety soga 2 raz dać nie mogę )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349869
spoko, przeżyję.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta odchudzająca - czy dobra?

Następny temat

Redukcja pytania?

WHEY premium