SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja - ocena diety

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 796

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

24

Płeć

m

Cel

zrzucenie brzucha

Waga

75

Wzrost

175

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

20

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

wracam na uczelnie od października, pracuje w domu przed komputerem, przerwy sobie ustalam kiedy chce, trening zaczynam o 11 bądź 13, kładę się spać późno czasem nawet bardzo po około 3, ale najczęściej koło północy, wstaję o 9 albo 11, czasem (1-2 razy w

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

piłka nożna dwa razy w tygodniu + siłownia 3 razy w tygodniu, jest tam wszystko co możliwe

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

brak diety, starałem się jeść zdrowo, ale nie zaawsze wcyhodziło

Stosowana lub planowana suplementacja

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 153
24 lata
75kg
175cm
Ogólnie mam problem z brzuszkiem który jest coraz większy.
Wymiary:
Obwód w pasie: 94
Obwód klatki: 95
Obwód bicepsa:32
Obwód uda:52
Obwód bioder:94
Obwód przedramienia:25
Obwód łydki: 38,5

Na siłownie chodzę od stycznia, do kwietnia robiłem ćwiczenia ogólnorozwojowe, od kwietnia starałem się ćwiczyć 3 razy w tygodniu z naciskiem na partie -> pon -> nogi + barki
środa -> klatka + triceps
piątek->Plecy + Biceps
ale miałem problemy ze stawami i wróciłem do ogólnorozwojówki + trening funkcjonalny oprócz tego bieganie przynajmniej 20 minut przed i po ćwiczeniach

Przez 3 miesiące jak zacząłem chodzić na nową siłownie udało mi się wbić właśnie do wagi 75kg z 72 bez jakiejkolwiek diety przy czym zbudowałem więcej masy mięśniowej bo na pomiarach spadła mi zawartość tkanki tłuszczowej o 2%.

Jednak brzuch jest i straszy ludzi, chce go zbić, myślałem też o jakichś dodatkowych spalaczach tłuszczy ale jestem sceptycznie do tego nastawiony. To moja pierwsza dieta, taki przykładowy dzień, czasem zamiast np kurczaka będę jadł indyka czy wołowinę zależy jakie będą promocje.


Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 199 Napisanych postów 1532 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11842
A więc tak, co do treningu nie doradzę bo od tego jest inny dział ja jestem z ODŻYWIANIA jak na razie :) Jak się doedukuje to będzie i Trening...ale do rzeczy.

Za spalacze się nie bierz, takie rzeczy trzeba zaplanować i najlepiej takie suplementy włącza się w celu "docięcia na maksa" czyli mając już poniżej np.8-10% BF. Za zrzucanie niechcianej tkanki tłuszczowej odpowiada ujemny bilans kaloryczny. Czyli -200-300 kcal od zapotrzebowania. Co do diety

1. Jest dobrze
2.Maca razowa nie za dobre źródło węgli nawet jeśli piszę "razowa" do tego tylko ser, ogólnie słaby posiłek. W sumie to nie można nazwać tego posiłkiem. Brak białka i węgli złożonych dobrego pochodzenia np.ryż,ziemniaki,kasza,makaron,płatki,bataty itp.
3.Dobrze. Ale dodałbym tłuszczy.
4.Dobrze,jw chyba że to potreningowy
5.Znowu ta nieszczęsna maca, na noc ostatni posiłek przed snem bez węgli, B+T.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 153
Zmieniłem trochę, przed treninigem kurczak w panierce po treningu gotowany z ryżem, płatki owsiane na śniadanie i drugie śniadanie z owocami. Na kolacje twaróg z orzechami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
zachęcam do skorzystania z indywidualnej porady dietetyka, dieta zostanie opracowana precyzyjnie dla Ciebie.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny 

Pozdrawiam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja dieta-ocena

Następny temat

Masło klarowane

WHEY premium