SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja - brak efektów

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 682

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 309 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6212
Witam koledzy.

Obecnie leci redukcja poprzedzona rekompozycją. Fajnie poszło bo poleciał bf a mięsa delikatnie nawet przybyło. Wszedłem na redukcje, obciąłem kcal a waga od paru tyg stoi. Aero/hiit dokładam, obecnie po każdym siłowym t.j 4 razy w tyg 20min hiit oraz 1-2 aero 30 min w dnt. Obciąłem troche ww zaczeło iść kg w dół ale nie znacznie, a już chodzę prawie głodny ;) Może jakieś pomysły jak to ruszyć?

Dieta carbcycling

Po przebudzeniu bcaa i l glutamina



6 jaj-2 cale i 4 bialka
60g owsianych
Lyzka plaska maslo orzechowe bez soli/cukru

2.

To samo co 1 posilek tylko bez owsianki
Z.owsianka w dnt
3.

Puszka tuna lub 2 serki wiejskie z warzywami
Jakis owoc i garsc orzechow lub lyzka oliwy z oliwek

4. Przed treningowy

100g ryzu braz lub kasza grycz kuskus itp
200g piers lub ryba

30min przed treningiem bcaa i l glutamina

Po treningu
bcaa po 30 min bialko

5. Po treningowy

100g ryz lub brazowy makaron lub kasza
200g piers lub ryba

Przed snem bialko i lyzka oliwy z oliwek

W dni nie treningowe ta sama dieta tylko posilki 4 i 5 bez wegli czyli samo miecho z warzywami i dorzucic tluszcze czyli z 2 lyzki oliwy do kazdego posilku do warzyw

Kcal ok 2900 B 3g T 1g W 2.5g

Z góry dziex

...Fluctat Nec Mergitur...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191506
Witaj ,
Dietę wrzuć w takiej formie dietę według wzoru https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html . Zmieniłbym na Twoim miejscu dnie nie treningowe tak obniżał kalorie .
Pozdrawiam
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76018 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754780
Poza tym, z wyżej wymienionego linku wklej również wypełnioną ankietę działu. Jest to podstawa to oceniania.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy mam spowolniony metabolizm?

Następny temat

Tyję, mimo deficytu i treningów

WHEY premium