SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja Ostateczna

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 14978

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Doedukuj się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 249 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3065
a mi wystarczy ze widze efekty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ok, ale nie doradzaj innym tego,
doradzanie wiąże się z ułamkiem odpowiedzialności,
a Twoje porady są błędne, skończmy temat na tej wypowiedzi.
Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 138 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5135
Spokojnie Skalar, coś tam czytałem - jakąś tam podstawową, minimalną wiedzę mam ale dzięki za dobre chęci Bimbam.

Rozmawiałem ostatnio z Rothenem. Doszliśmy do wniosku że mój brak postępów w redukcji wynika z bardzo długiego czasu 'bycia na minusie'. Coś w tym jest, nie na darmo mówi się że redukcja trwa krótko (u mnie od lutego ). Cały czas miałem to gdzieś w podświadomości ale myślałem że katując się treningiem i dietą do upadłego uda się oszukać 'prawa natury' . Ostatnio w przypływie emocji pisałem tu o porażce itp. Dziś na spokojnie mogę powiedzieć że może sukcesu nie ma ale nie jest też tak najgorzej. Nauczyłem się paru rzeczy, a brzuch mimo wszystko nie jest aż taki straszny. Bo może i rok temu było znacznie lepiej ale w styczniu miałem nieźle zatłuszczony bas a tego nie można lekceważyć. Dzięki Wam Skalar i Bolek za wszystkie rady i pomoc. Najlepszy okres w mojej redukcji przypadł na kwiecień i maj kiedy to robiłem FBW + HIIT a dieta była już w miarę bez błędów. Potem to już stagnacja i stracony czas ale nie ma co się nad tym rozwodzić, idziemy dalej. Wiem już od samego Pumy że za jakiś miesiąc zaczyna się długi eksperyment masowy. Myślę że to moja szansa na odbudowę sylwetki a także, być może dopalenie tłuszczu (jak wiadomo dobre mięso potrafi palić tkankę tłuszczową). To tyle 'gadania', teraz konkrety

Do rozpoczęcia eksperymentu zostały 3-4 tygodnie. Zachodzę w głowę jak je wykorzystać. Początkowo planowałem wrócić sobie na spokojnie do FBW + HIIT podwyższając kcal aż dojdę z powrotem do 0, ale Bolek zainteresował mnie propozycją Low Carb. Jestem teraz rozdarty i mam wątpliwości. Z jednej strony wygląda na to że mój potencjał redukcyjny na tym etapie się już wyczerpał. Z drugiej zaś strony cholernie kusi nowa perspektywa spalenia na sam koniec jeszcze choć trochę tłuszczu. Tylko co jak to też nie zadziała a mięśnie znikną już całkowicie. No i czy przy LC dałbym rade robić FBW + HIIT, nie wykończyłbym się? Jutro mam jeszcze wolne ale od wtorku zaczynam już jakiś trening, bardzo proszę o pomoc w podjęciu decyzji, jakieś sugestie.

Zmieniony przez - S.Ruggiero w dniu 2009-07-27 00:04:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dlatego mówię Ci żebyś podniósł kcal.
Podnieś kcal, tłuszcze białko na odp. poziomie, odpowiednia ilość warzyw, owoców. LC możesz spróbować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 138 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5135
Wlasnie probuje podbic jakos kcal. 40-50g moreli suszonych w 2 posilku nie zaszkodziloby?
A tak przy okazji, jak to jest z przyprawami, pieprz, sól, szkodliwe czy nie? Slyszalem tez podzielone zdania na temat pomidorow i ketchupu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W śniadaniu masz mniej kcal niz w 2 a chcesz jeszcze do 2 dorzucać?
Sól słabo wypada bo jest prawie wszędzie, pieprz i inne ziółka ok. Ketchup i inne przetwarzane produkty ogółem odpadają, zależy kto jak patrzy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 138 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5135
Przerzucilem do sniadania 50g orzechow przez co calosc wynosi teraz 730 kcal. W drugim byloby nastepne 50g orzechow, 2 jajka + 40 moreli (ktore maja 114 kcal, to chyba nie tak duzo) calosc 498 kcal. Wtedy zapotrzebowanie wyszloby na 0 (2558 kcal). Probuje jakos podciagnac te kcal, wiecej miesa juz nie moge dolozyc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Niech będzie, jak btw całościowo wygląda?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 138 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5135
Białko: 200 g - 2,4 g na kg
Tłuszcze: 120 g - 1,4 na kg
Węglowodany: 165 g - 2,0 na kg

2558 kcal

Zapotrzebowanie sie zgadza ale btw cos chyba nie bardzo. 2,4 bialka, nie wiem skad sie wzielo ale to pewnie za duzo. Tluszcze spadly bo nie uwzgledniam juz tranu. A wegle 2,0.. tez chyba przegiecie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Soki

Następny temat

dieta do oceny porady mile widziane :)

WHEY premium