SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja 109 kg czas zacząć walczyć....

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10192

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

33

Płeć

mężczyzna

Waga

109

Wzrost

188

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

praca biurowa,siłownie 3x w tygodniu

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

siłownia od czerwca FBW, jazda na rowerze

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

staram się regularnie jeśc

Stosowana lub planowana suplementacja

nie narzekam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 1924 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19638
Nawet jak trenuje o 20 a jest to rzadko to po treningu wrzucam płatki jaglane/owsiane + odżywka białkowa + owoce suszone ( mogą być świeże np: truskawki , jagody , maliny )

Nie ma co się martwić ... Już to Ci pisałem ,że jeśli mamy zbilansowaną dietę na redukcji to można wrzucić węgle na noc :)

Ja tam np: teraz ciągle wcinam leczo : 3 pomidory , 3 papryki 1 cukinia i do gara :) Pychota
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 59 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1792
Moje dzisiejsze śniadanie

tomtailor

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 59 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1792
Śniadanie

tomtailor

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 59 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1792
Mój dziennik na dzis





Zmieniony przez - tomtailor w dniu 2015-08-18 16:44:56

tomtailor

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 365 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18735
Zdecydowanie zbyt mała ilość kcal jak na Twoje gabaryty i aktualny etap redukcji. Musisz obliczyć swoje zapotrzebowanie kaloryczne, kalkulatory znajdziesz w sieci, skorzystaj z kilku i wyciągnij średnią. Po obliczeniu zapotrzebowania, odejmij 300-500kcal. Na pewno wyjdzie znacznie więcej kcal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 59 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1792
Wyjdzie myślisz ponad 4 tys kalorii?!!!

tomtailor

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 365 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18735
Nie koniecznie. Masz spory nadmiar smalcu więc jako swoją wagę możesz przyjąć mniej-więcej ile byś ważył w okolicach powiedzmy 15% bf.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 59 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1792
Wiesz jeszcze wtajemniczony nie jestem więc to zdanie niezbyt rozumiem wybacz ale nie kapuje jeszcze tego fachowego języka.

tomtailor

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 365 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18735
Przyjmujesz dla obliczeń wagę w jakiej byś już dość dobrze wyglądał, bez nadmiaru smalcu który nie potrzebujesz przecież dożywiać więc nie możesz go liczyć jakby to były mięśnie. Oczywiście nie przesadnie niską, czy jakąś idealną wagę. Ja bym przyjął do obliczeń na tym etapie np.90kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 59 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1792
Jak myslicie czy ryż z twarogiem to dobry pomysł na po treningowy posilek?

tomtailor

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do oceny

Następny temat

Schudłem 11kg, co dalej? - v2

WHEY premium