SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja 109 kg czas zacząć walczyć....

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10181

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

33

Płeć

mężczyzna

Waga

109

Wzrost

188

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

praca biurowa,siłownie 3x w tygodniu

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

siłownia od czerwca FBW, jazda na rowerze

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

staram się regularnie jeśc

Stosowana lub planowana suplementacja

nie narzekam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 59 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1792
Wiesz taki mam trening z małymi modyfikacjami,ją schodze z 128 kg od stycznia ale zacząłem dopiero tak na poważnie w lipcu mam teraz 108 kg i trzymam się diety..co jeszcze proponuje aż?

tomtailor

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 59 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1792
A co myślicieli o kwasie chlebowy brązowy do picia??można to pić?

tomtailor

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 271 Wiek 108 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4040
A po cholere? woda w zabki kole ? :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 59 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1792
Nie kole ale pytalem czy to zdrowe?

tomtailor

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 59 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1792
Mam pytanie mój trening odbywa się czasem o 21 koncze koło 22 co proponujecie na ostatni posiłek?węgle+ biało czyli?I jeszcze jedno pytanie czy banany są wskazane na redukcji np do owsianki bądź omleta bardzo też placków owsianych??

tomtailor

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 1924 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19638
Wrzuciłbym normalnie posiłek po treningowy :) Co do owoców to też jestem zdania że można je wrzucić do posiłku ale najlepiej do pierwszych dwóch :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 59 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1792
Czyli co proponuje aż iwp o tej porze?ostatnio miałem owoce banan mango i miod

tomtailor

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 59 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1792
Mam coraz mnie pomysłów na posiłki pomórzcie?

tomtailor

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 268 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 25062
dział kuchnia sfd np. , dobrze że mi się żarcie szybko nie nudzi, praktycznie dzień w dzień wcinam to samo, chociaż na forum każą urozmaicać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 59 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1792
Masakra z układanie i urozmaiceniem posiłków żeby było trochę więcej czasu?

tomtailor

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do oceny

Następny temat

Schudłem 11kg, co dalej? - v2

WHEY premium