SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5518

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 689
Zapotrzebowanie wyszło mi na 3275 kcal. Ile gram na kg przy redukcji powinny mieć B/W/T?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 689
Zrobiłem założenie że białka 2,2g/kg tłuszczu 1,2 a węgli 2,5. Nie wiem jak mam podbić węgle, ktoś może pomóc?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 689
Taką dietę ułożyłem, ale mam pytanie: Na siłownię mam zamiast chodzić w godzinach między 8 a 12. Czy w takim przypadku powinienem zamienić kolejność posiłków okołotreningowych? Chodzi o to że zjem śniadanie, ewentualnie 2 i na siłkę, a potem zostają mi 2 posiłki okołotreningowe, czy coś zmieniać czy nie?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 689
Podbijam proszę o pomoc w sprawie w/w
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 7954 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 46406
jak idziesz rano to zjedz
śniadanie
potem daj ten 3
Siłownia
Ten 4
Potem 2 (w tym że tuńczyk zamień na mięso/ryby
I ostatni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 689
Czy podczas redukcji dobrym pomysłem jest omlet z 50g płatków owsianych i załóżmy 3 jaj? Uważacie że to starczy czy coś jeszcze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 305 Wiek 46 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4265
Michał, przecież tak masz w diecie, a Nowy_K_D nie negował. Może być, ja też mam na redukcji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 893 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 89862
po mojemu za malo kalorii w dalszym ciagu, zapotrzebowanie wyliczyles na ~3250 a z jedzenia masz ledwo 2300 ?? 1000 kalorii obciales ?? ja waze podobnie i zaczynam z pulapu 3100,
jak juz inni mowili - nie ebdziesz mial pozniej z czego obcinac jak bedziesz mial zastoj
---
pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 689
Nie nie dołożyłem trochę kcal teraz wychodzi mi ok 2700 dziennie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 689
W jaki sposób dawkować Trec Clenburexin gdzieś wyczytałem że należy brać 2 kapsułki przed śniadaniem 30 min oraz 30 min przed treningiem. Ja mam treningi ok 8 rano więc jak to rozwiązać? Oraz jak stosować w dni nietreningowe? Proszę o pomoc.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta LOW CARB do oceny

Następny temat

BEURER PM18 INSTRUKCJA OBSŁUGI PO POLSKU

WHEY premium