SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 895

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 36 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 286
Witajcie, ważę około 94kg, mniej niż rok temu kiedy szukałem diety wtedy ważyłem 100kg wzrost 185cm, i mam do was pytanko, czy mogę zastosować tą dietę którą kiedyś miałem, by zbić jeszcze 10kg w 2 miesiące, przejdę do sedna:

Śniadanie:

- 70-100 g (na oko) owsianki na wodzie niegazowanej (w mikrofali na minutę, już się przyzwyczaiłem jest nawet zjadliwe).

Na zmianę z :

- Serkiem Wiejskim 250g + kromka chleba żytniego z odrobiną masła roślinnego.

Obiad:

W zasadzie jadę spontanicznie, na zmianę znów serek wiejski bądź wędzona pierś z kury, ewentualnie puszka tuńczyka (około 135g) w wodzie z kromką j/w czyli + kromka chleba żytniego z odrobiną masła roślinnego.

Czasami myślę że można dorzucić smażone rybki, nawet pierś, z odrobiną oleju (tak żeby się niue przypalił).

Kolacja znów to samo co zawsze czyli Serek wiejski + Kromka, ewentualnie, twaróg półtłusty 250g.

To tyle, + codzienne bieganie (~40min, z samego rana, przed posiłkiem) + 2L wody, do tego jeszcze dokładam jak jestem głodny w godzinach 16-18 Proteinkę z mlekiem 2% OPTIMUM WHEY GOLD STANDARD , zgodnie z tym co napisane, + OMEGA + MULTI VITAMINKĘ (witaminki + żelastwa) Olimpu i spalacz przed bieganiem z rana OLIMP THERMO SPEED EXTREME, i 1 przed obiadem, co wy na takie coś, mogę spalić około 10kg w 2 miesiące?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Po pierwsze, to na oko mało kalorii. Policzyłes zapotrzebowanie? Ile kcal odjąłeś od zapotrzebowania?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1547 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17334
serek wiejski na każdy posiłek - nie nudzi Ci się to?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 36 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 286
Nie, jakoś akurat to jedyna rzecz z diety którą uwielbiam :D

Mógłbym go jeść w kółko :P , ale zawsze to wszystko mieszam żeby się nie znudziło, więc różnie jem na obiad kolację itp, zapomnaiłem dodać tam jajek, bo dochodzą mi 2 sztuki.

Mam dodatkowe pytanie, czy mogę do mojego zestawu dołożyć 1 jabłko, bo słyszałem ze bardzo dobrze poprawiają przemianę materii.

kjubex

Sprawdzałem, wychodzi prawie 1000 mniej niż normalne zapotrzebowanie. Wyszło mi około 2850 kcal na teraz, więc myślę że te 1,8 nawet pewnie mniej, do 1,7 - 1,8 jest dla mnie optymalne, nie czuję się głodny, tylko ospały.

Zmieniony przez - Potar w dniu 2012-10-02 22:49:30

Zmieniony przez - Potar w dniu 2012-10-02 22:49:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1547 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17334
To poczytaj tematy podwieszone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2479 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36531
Bardzo słabo.

' Nie jesteśmy aniołami '

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 36 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 286
Można zamknąć, postanowiłem iść na dukana, pozdro :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2479 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 36531
Jeśli uważasz, że jest to dobre posunięcie...

' Nie jesteśmy aniołami '

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta redukcyjna do oceny

Następny temat

Dieta dla zapracowanego ; )

WHEY premium