SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja...Ciag dalszy...

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 877

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 991 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12921
Witam wszystkich od miesiaca jestem na diecie redukcyjnej Low Carb.Zastanawiam sie jak dobrze ulozyc tydzien treningowy zeby to wszystko ladnie wygladalo.I mam nadziej ze mi w tym pomozecie.

Oto moja propozycja:

Poniedzialek:Trening HST
Wtore:Trening Tabata albo inny trening wytrzymalosciowy
Sroda :Trening HST
Czwartek:Trening Tabata
Piatek:Trening HST
Sobota:Trening Aerobowy albo HIIT
Niedziela-wolne

I mam takie pytanie czy w dzien z treningiem silowym moge zrobic trening wytrzyamlosciowy np:

Trening silowy godzina 12-00

Trening Wytrzmalosciowy:

Trening na tydzień 4 aka "Rzeźnia Moralesa"

burpees - 30sek
pajacyki - 30sek
mountain climbers - 30sek
walka z cieniem - 30sek
30 sek przerwy
i tak 4x.

Czy lepiej dac sobie spokoj z takim treningiem w dzien silowy??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
jasne, mozesz
mozesz nawet robic aeroby po treningu silowym ale odradzam interwałowe i metaboliczne treningi w tej porze.
cardio niskointensywne przy hr 120

moim zdaniem prawidlowy rozklad treningow, nie mam nic wiecej do dodania :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 991 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12921
Czyli tak bezposrednio po treningu silowym mozna dac 30min aerobow??Ale chyba tez mozna zastosowac takie rozwiazanie:

Trening silowy godz.11 - Trening aerobowy godzina 19??

Wlasnie kiedys czytalem ze treningi interwalowe najlepiej wykonywac w dni bez treningu silowego.

A czy jest jakas mozliwosc przetrenowania jezeli bede treningi interwalowe czy tabate robil 3x w tyg??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1021 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11226
Panos, spoko możesz po siłce kręcić aeroby.

IMO, lepiej walnąć aeroby z rana a siłowy wieczorem, po 2-3 posiłkach. Dużą część redukcji tak jechałem i nie zauważyłem znaczących spadków siły na treningu. Tylko takie aero nie mogą być zbyt intensywne.

Tabate maks raz na tydzień.

Ja największe spadki tłuszczu zaliczyłem na długich aerobach 2x dnt i 1xdt. Po praktycznie całkowitym wyeliminowaniu interwałów najwyżej raz dwa na tydzień.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Początek :-)

Następny temat

pomozecie ulozyc trening na mase?

WHEY premium