SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja, czyli akcja "Odchudzić grubasa".

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8012

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
piszesz ze suplementow nie chcesz stosowac ale wcinasz sobie jakas zelixe:D a jak sie nie myle zawiera to tą slawetna sibutramine. wiec jezeli schudles to mozesz zawdzieczac to temu a nie diecie.
Dzieki temu mozesz zawdzieczac tez ze zryło ci troche głowke bo to jest stosowan w lekach psychotropowych. Jak doradzacie to mogliscie chlopakow na to zwrocic uwage


9:00 śniadanko
2 jajka, 2 kanapki z salami i pomidorem, batonik czekoladowy + garść orzechów włoskich
kawałek placka z rabarbarem - musiałem spróbować wyrobu mamy

no no niezła dietka.Ale na moje oko brakuje jeszcze w niej mcchikena i lodow do placuszka:D



Zmieniony przez - trener800 w dniu 2010-08-22 01:35:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 32 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 693
Jak już mówiłem razy kilka, diety nie stosuje, tylko jej elementy. Na forum jest taka tendencja, że co by się nie działo, dieta zawsze musi być. Nie chodzi tu o czas/pieniądze/obawy. Po prostu wiem, że dieta nie jest dla mnie i póki co nie planuje jej stosować (chyba, że będę miał problemy z zejściem do niższej wagi).

Podobnie nie potrafie rozpisać treningu, dlatego, że treningi piłki są ruchome i nie mam wyznaczonych dni, tak samo jak nie jest wiadome co będę robić na treningu. Staram się biegać co 2-3 dni. Chociaz czasem po prostu nie ma dnia i na siłę nie biegne.

Przerwy - owszem, bywają, chociaż czasami MUSZĘ zastopować - chociażby ostatnio okropnie stłukłem mięsień, wiec musiałem go zaleczyć co na jakis czas mnie wyłączyło. Ale oprócz chwilowej niedyspozycji nic złego nie powodują. A o zbyt małą ilość kalorii nie masz się co martwić, najwyżej o nazbyt dużą ;).

Trener, sięgnąłeś do posta sprzed dłuższego czasu, już nieaktualnego.
Co do zelixy, to teraz biore ją okazjonalnie, ale nie bój nic, nie zryło mi to 'główki' bardziej niż alkohol. Poza tym zelixa nie powoduje chudnięcia, tylko zmniejszenie łaknienia.

Zmieniony przez - DuzyJa w dniu 2010-08-23 00:08:28

Waga: 88
Cel: 80

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zelixa na 90% zawiera sibutramine a co to oznacza poczytaj sobie:)
dziwne masz podejscie.albo chcesz sie odchudzic i poswiecisz sie temu albo daj sobie spokoj.. Diety nie bo nie mam czasu.Glupia wymowka. Tak samo te treningi pilki.Jaki to klub,ktora liga? a klasa? b klasa? czy liga wiejska?
zdecyduj co ty chcesz osiagnac chlopie bo z takim podejscie zawsze bedziesz paczusiem

Zmieniony przez - trener800 w dniu 2010-08-23 01:20:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 32 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 693
Wiem co to oznacza.
Liga niska, nawet sam nie wiem. Poza tym nie wiem do końca o co Ci w związku z tym chodzi.

Poza tym, takim systemem straciłem 17 kg - może nie było to szybkie, ale nie może być aż tak złe i nieskuteczne. Przy diecie nie chodzi o czas, jak już wielokrotnie pisałem.

Zmieniony przez - DuzyJa w dniu 2010-08-23 10:45:00

Waga: 88
Cel: 80

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
straciles. ale teraz stoisz w miejscu. pozatym ta twoja dieta to pewnie glodowka. a to oznacza jojo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 32 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 693
Jak mamy w taki sposób rozmawiać, to sam jesteś 'jojo'.

Waga: 88
Cel: 80

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ok ty wiesz lepiej. nie moje zycie tylko twoje. rob po swojemu.
ludzie ci tu poswiecaja czas,pomagaja a ty dalej robisz swoje.
nie masz o niczym pojecia.troche zrzuciles bo przy takim zatluszczeniu latwo jest ruszyc i popalic sadlo na poczatku.
teraz stoisz w miejscu.nie wiesz co masz zrobic i jeszcze sie wymadrzasz. troche pokory. a jak nie chcesz sluchac tego co ci tu pisza to przestan pisac posty i skup sie na treningach pilki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 32 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 693
Poświęcasz mi czas? Jak masz tu wparować, stwierdzić, że stosuję głodówke i dorabiasz sobie jakieś mongolskie teorie, to dzięki.

W miejscu stoje nie dlatego, że nie wiem co robić, ale dlatego, że w ostatnich dniach musiałem troche przystopować z ćwiczeniami.
Chce słuchać rad, ale nie pierdół.

Waga: 88
Cel: 80

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja ci nie doradzam, mowie ze bladzisz synku.
nie udawaj wielkiego fachowca.koncze pisanie .rob co chcesz. ale mowie ci odrazu i kazdy ci to powie ze bez diety i dobrego treningu oraz odpowiedniej intensyfikacji aerobow daleko nie zajedziesz.Wiec skoncz udawac nie wiadomo kogo tylko zacznij czytac i stosowac sie do tego.
Zreszta co ja ci bede tlumaczyl skoro ty uwazasz ze przestales spalac bo przystopowales. a ja ci powiem inaczej.
Jesz byle jak.jesz za malo i ciagle tak samo.organizm sie juz do tego przystosowal.Trzeba obciac kcal.Ale ty nie masz z czego obciac.Pozatym co to za dieta jak podjadasz sobie ciasto itp.
i lepiej nie bedzie bez normalnej zbilansowanej diety.jedynym powodem dla ktorego nei chcesz jej trzymac jest twoje lenistwo.
Tam samo z treningami na silowni.nie trenujesz bo masz jakies bzdetne treningi w 15 lidze i nie wiesz jak one wypadaja itp itd.
Ludzie pracuyja na 3 zmiany i znajduja czas na trening.
Skoncz te swoje glupie wymowki bo to tylko oznaka lenistwa.Ludzie ucza sie,pracuja,trenuja sztuki walki i chodza na silownie.potrafia mimo braku czasu trzymac diete i wszsytko pogodzic.Ty tego nie robisz bo jestes leniem. .Schudnac pomogla ci zelixa.Zawiera sibutramine.Przeczytaj sobie co to oznacza a dopiero potem kloc sie ze mna.Ja ci zle nie zycze.Tylko chce ci usiwadomic ze z takim podjescie napewno nie osiagniesz tego co chcez.no chyba ze zaczniesz sie ta chemia faszerowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 32 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 693
"koncze pisanie"
Piątka, szufla, strzała - elo.

Krew potrafi zawrzeć, gdy ktoś zna Twoje życie lepiej od Ciebie. To jakis Truman Show czy jak?

Waga: 88
Cel: 80

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy w warzywach z puszki sa witaminy ?

Następny temat

Nie jedzenie słodyczy a odchudzanie

WHEY premium