SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja+ papierosy ??

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11744

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 307 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2023
Witam Wszystkich. Zapewne Wiele osob bardzo mnie pognębi za ten post ale jest to cała prawda.. Większość z was wie a napewno Palacze iż papierosy zamykają naczynia krwionośne ,tutaj ważną rolę odgrywają nitro-aminy.. Jednak nie wgłębiajac się w szczegóły chciałbym przedstawić tezę potwierdzoną przez kilku lekarzy. Apropo papieros przed treningiem zamykając nasze naczynia krwionośne zamyka ucieczkę białek mięśniowych Tak więc ma cechę ANTY_KATABOLICZNĄ !!!! Tutaj wielkie zdziwienie :>. Ponadto osłabia układ trawienny co powoduje mniejszą przyswajalność kalori co = mniejsze odkładanie tłuszczu. Należy jednak pamiętać iż papierosy to śmierć.Jednak warto zwrocić szczególną uwagę na nie w okresie redukcyjnym gdyz pozwoli to na szybsze efekty... Oczywiście możecie się niezgadzać zemną lub też spróbować :>...

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 19

Waga: 75

Wzrost: 181

Obwód klatki: 110

Obwód ramienia: 38.5

Obwód talii: 75

Obwód uda: 60

Obwód łydki: nie mieżylem

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: nie za dużo

Aktywność w ciągu dnia: szkoła

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: Siłownia , Akrobatyka ,czasem bieganko

Odżywianie: Dieta , Dieta i Dieta , Białko na maxa. Jem wszystko co da sie zjesc

Cel: poprawa estetyki i proporcji

Ograniczenia żywieniowe: Żadne

Stan zdrowia: Cos tam miałem

Preferowane formy aktywności fizycznej: 4 treningi czas nie gra roli :D

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: Gainery , białka , termale , n.o boostery , kreatyny

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: tak ale w przyszłości narazie masa :D

Stosowane wcześniej diety: Białkowe

Raz się żyje , Raz umiera

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
następnym razem jak ktoś odświeży stary temat nie wpisuj nic. Tylko przeszkadza to nie pomaga, moderatorzy wiedzą co mają robić.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 703 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4805
Takiej teorii o szlugach to nie słyszałem jak żyję

To zaczynamy palić do wiosennej redukcji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 201 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10517
ponadto papierosy hamuja laknienie i przyspieszaja metabolizm. ale czy z tego powodu warto sie truc...? wiele innych substancji ma podobne dzialanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
paląc papierosy nie przytyjesz, ale i nie schudniesz...podobno.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1399 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8961
Ja palę jak lokomotywa ładnych parę lat i jakoś nie zauważyłam żadnych zalet...A właściwości odchudzających to już na pewno. Jedyne co mnie trzyma przy paleniu to ogromna obawa, że jak będę próbować rzucić, to zacznę się obżerać, a że bardzo łatwo obrastam tłuszczem ze względów praktycznych na razie o rzucaniu nie myślę. Za dużo wyrzeczeń na raz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
No ale fakt, modelki to papierosami głód zadymiają równo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 703 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4805
Jak rzucasz palenie to przybierasz na wadze. Mój tata rzucił jaranie po zawale i często go widuje jak gastruje w nocy bo go głód bierze i ssie w żoładku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
moja matka jadła miętówki jak rzucała i nie tyła.

ja jak rzucałem(w 3 gim ) nie odczułem żadnych skutków "negatywnych", choć wtedy już ćwiczyłem, młody wiek, szalony metabolizm...

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 139 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1499
Camel...wolisz palić faje niż przytyć???!...gratuluje wyboru

Pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1399 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8961
Ojej...Przecież zdaję sobie sprawę, że to głupota. Ale wiem jak mi jest trudno schudnąć. Po prostu mój organizm jest już tak wymęczony dziesiątkami podejść do odchudzania, że nie chce się poddać i o każdy kilogram muszę toczyć ciężką walkę.Teraz też jestem na diecie i miałam na mysli to, że trudno by mi było jednocześnie trzymać dyscyplinę w odżywianiu i jeszcze skupiać się na rzucaniu palenia.Jak poradzę sobie z jedny, wtedy mogę zająć się kolejnym problemem.

A odnośnie tycia podczas rzucania palenia - przecież to nie jest tak, że przybiera się na wadze, bo się nie pali, czy że papierosy w jakiś sposób pomagają utrzymać wagę. Prawda jest taka, że zamiast po papierosa sięga się nieświadomie po jedzenie. I to jest zupełnie bez sensu.

Moja teściowa po operacji serca musiała zerwać z nałogiem, aby dodatkowo nie zagęszczać krwi. Tylko że przytyła z 15 kg, waży już 90 no i teraz trudno powiedzieć co jest większym obciążeniem dla serca - palenie czy ta tusza?

Ale teśc po zawale też rzucił palenie i dodatkowo jeszcze 10kg schudł. Wszystko to tylko kwestia silnej woli, a nie przypisywania papierosom magicznych właściwości. Mam nadzieję, że mi też kiedyś się uda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 139 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1499
Camel ja nie pale od 3 miesięcy!...a paliłem 15 lat...życzę szybkieo rzucenia

Pozdr
Grzesiek
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta na dłuższą metę - ala low carb :)

Następny temat

glutaminaa

WHEY premium